Nikam nekráča, len prešľapuje na mieste a špekuľuje iba nad tým, či je chlapec, dievča alebo niečo iné! ;-7
Nikam nekráča, len prešľapuje na mieste a špekuľuje iba nad tým, či je chlapec, dievča alebo niečo iné! ;-7
On sa len snaží zviditeľniť, že bez "prostredníka" nechce s Rusmi rokovať, lebo aj Porošenko si už začína robiť politiku bez toho, aby sa s ním bavil. A navyše, však prezident RF už viackrát povedal, že s týmto čudom a jeho pučistickými komplicmi, nemá záujem sa ani len stretnúť, nie to ešte o niečom s nimi rokovať. Takže tieto jeho výkriky sú iba takým detinským hádzaním sa o zem, len preto aby si ho niekto všimol.
Kým si ľahneš, tak sa najprv pozri pod posteľ, či aj tam nejakých nemáš. ;-P
Maťko a k tomuto výstreku si sa "dopracoval" sám alebo ti musel niekto starší pomáhať? ;-7
To si už druhý čo to nevedel. Prvý bol Jaceňuk. :=DDD
S takými bezočivcami radšej zub za zub! ;-)))
Ty si Jaceňukov hovorca alebo len taký jeho neurotický kuťuš, čo tu aportuje vždy, keď sa spomenie meno jeho páníčka? ;-7
No nebohý Muammar môže len so závisťou hľadieť - to (socialistická islamská džamahírija), o čom on iba sníval, to naši "vyvolení" (skoro do bodky) zrealizovali. ;-7
Obyčajný hlupák to by ešte ušlo. Horší je takýto kvalifikovaný! ;-7
No... Nemám dojem, že by ste si Ty a cudzinec nejako zvlášť odporovali. Skôr sa mi vidí, že sa iba doplňujete, resp. ty si rozšírila informáciu obsiahnutú v tomto cudzincovom blogu. Ja som už dávnejšie čítal jeden materiál z 50. rokov minulého storočia (musím sa pozrieť do svojho súkromného archívu, aby som mohol prípadne uviesť jeho názov a autora), v ktorom sa úplne seriózne uvádzalo, že "projekt" zjednotenej Európy pochádza z "dielne" amerických "plánovačov" a vznikol už niekedy okolo roku 1945.
Má z čoho (Mečiar s Miklošom + Dzurinda s Miklošom im rozdali celý náš priemysel aj energetiku), tak nech dotuje! Ale poriadne a nie tak mizerne ako doteraz! ;-P
Naši starí otcovia/matere i rodičia asi vedeli na čo sú im odbory. Ale tí čo v ´89. najviac vykrikovali, že v jednote je sila, boli hneď po "víťazstve demokracie" medzi prvými, čo pod ľúbivými heslami o demokracii a slobode (jednotlivca) začali odbory nie len spochybňovať ale priamo likvidovať! Takže dnes už máš slobodnú vôľu a môžeš si so zamestnávateľom vyjednať také pracovné podmienky aké uznáš za vhodné. Či...?!
Ja som skôr zvedavý, ako nám - vlastníkom lesa, budú pri tom Kaliho boys "pomáhať a chrániť"! ;-7
Ty platíš daň z nehnuteľnosti (pozemkov, domov, budov) nejakému štátu? V ktorom štáte žiješ, niekde na Ukrajine? :=OOO
Pre tragača a jemu podobných už ani nemusí - oni nám už takého zvolili! ;-7
No predsa ten domáci je asi kvalitnejší ako ten vyvetraný ruský dovozový patok až odniekiaľ z Ázie! ;-)))
On má doktorát z "medzinárodnej" univerzity. V Hodoníně! :=DDD
Netáraj, žiadny ukrajinský dlh ešte nie je uhradený - ide "len" o oficiálne vyhlásenie niečoho, čo normálny človek vie už dávno aj bez "politikov" a to, že účty sa majú platiť! ;-P
Odporúčame