Ja by som bol radšej, keby si americkí hráči s "demokratickými" dronmi nemýlili tak často vojenské ciele s civilnými! ;-P
Ja by som bol radšej, keby si americkí hráči s "demokratickými" dronmi nemýlili tak často vojenské ciele s civilnými! ;-P
Nestavaj svoju blbosť alebo tvoje blbosti ostatným okázalo na obdiv! To neznamená, že ich musíš hanblivo skrývať alebo previnilo kamuflovať; ale trochu skromnosti, aj keď ide len o blbosť, nikdy nezaškodí. Ak sa totiž hovorí o múdrosti, vedomostiach, vzdelaní a pod. že sú kapitálom, zbraňou, či dokonca zdrojom moci, o blbosti to platí dvojnásobne! A ako vieme kapitál, zbrane a podobné veci sa starostlivo skrývajú, používajú s rozumom a len vtedy, keď je to nevyhnutné, alebo keď je treba a je to výhodné. Avšak pozor - neprivlastňuj si cudziu blbosť, pretože rozumné a užitočné sú iba vlastné blbosti, zatiaľ čo tie cudzie prospievajú len tým druhým! ;-P
Mal by si sa aj ty prihlásiť na nejaký rýchlokurz pitia, lebo z tvojich tunajších komentov je evidentné, že to nevieš. ;-P
...sa pozri, kto je (formálne) hlavou štátu v Austrálii, Kanade, na Novom Zélande, etc., a čo sú Falklandské ostrovy, Britské panenské ostrovy atď. ;-P
Skús si tie počty povraždených domorodcov porovnať s USA-demokratmi. ;-P
Ja som zas počul, čo dokáže tvoj druh, keď sa prestanú regulovať jeho stavy. ;-P
Zlaté Radio Jerevan - to bolo oproti týmto iniciatívnym zberačom klebiet priam vzorom objektívnosti a profesionality! ;-)))
Takže ten degeš, čo protestoval aj proti dostavbe Gabčíkova, sa po tebe len opičí? ;-)))
Ani tú nie - nechal si ju doviezť z IKEA a zmontovať svojimi oddanými zamestnancami. ;-)))
Drgon3, mám dojem, že porušuješ liečebný režim! ;-P
Im stačí ak sa im poskladáme na záchranu ich bánk! ;-P
Tebe je ten, čo ti komunisti do hlavy natĺkli na čo - aby si s VŠ vzdelaním robil živnostníka-prekladateľa cudzích noriem? ;-P
A ty choď hliadkovať pred nejaký hotel J&T alebo pred "digital park" PENTY, aby im to niekto nedajbože neznárodnil. ;-7
Dúfam, že keď majitelia PENTY, ISTROKAPITÁL-u, VW-u, ENEL-u, VEOLIE, TESCA, US Steel-u, alebo J&T zavelia, tak tebe to dôjde do kotrby ako prvému a pôjdeš ich majetok brániť. ;-7
Polievku z trávy (aj psov, vrabcov, chrobáky, červy...) jedia aj "bohatí" Juhokórejčania. Čo na to povieš, vedátor živnostnícky? ;-( V tej tvojej tunajšej "zanietenosti" pre vládnucu debokraciu si iba ďalším názorným príkladom toho, že: Ten kto chce pred blbcami vypadať ako mudrc, vypadá pred múdrymi zväčša ako blbec! ;-P
A TI Slovensko, Aliancie Fair play alebo Via Iuris sa už pýtali? ;-)))
Možno ten holub, po ktorom to poslal, zablúdil. :=DDD
To je predvádzacia vzorka toho bridlicového zázraku, čo nám "spasitelia" sľubujú. :=DDD
No keď to škrtanie necháš na takéto (euro)decká tak to dopadne ako na Majdane! ;-P
Odporúčame