mamiarek, vymeň si už ten starý Sulíkov manuál o "lenivých Grékoch", prosím ťa, lebo si len na smiech! ;-P
mamiarek, vymeň si už ten starý Sulíkov manuál o "lenivých Grékoch", prosím ťa, lebo si len na smiech! ;-P
Prepáč,halahija, tá prvá veta je len tvoj dojem, viera alebo nebodaj názor, podložený nejakými vedomosťami alebo aspoň skúsenosťami? :=OOO
4. Zmena opozície za nejakú múdrejšiu ako táto furt rozhádaná háveď blbých vyhladovaných korýtkarov a ich príživníkov. ;-)))
Toto všetko sú slabé argumenty a najmä dôvody na jeho odstúpenie alebo nebodaj odvolanie z funkcie v exekutíve. ;-P Neverím, že by sa nenašlo niečo odbornejšie, ako len takéto kvázipolitické táraniny z príručky mladého propagandistu! ;-( Skús trošku rozvinúť a najmä skonkretizovať to svoje "likvidovať rezort kultúry" a možno potom sa zhodneme na tom, že Maďarič "nepatrí do čela kultúry". ;-)
Áno aj ty! Len ty, na rozdiel od normálnych ľudí, o tom ešte nevieš. ;-P
No zatiaľ sa tu od jedu trhajú len takí modrí miništranti a modleníci ako ty! ;-P
To si rátal na nejakej novej ukrajinskej plynovej kalkulačke? :-O
He, he... Vyučený HZDS-ák, spolutvorca prvého nevididteľného filmu o Jánošíkovi za 40 mil. Sk, tútor ožratého absolventa sovietskej Moskovskej univerzity, "stvoriteľ" birmovaného komunistu, ...etc. a "jeden z dvoch slušných ľudí v užšom vedení SMERu"? ;-7 A kto je, prosím ťa, tam ten druhý s takýmito "kvalitami"? :-O
No kapitálneho vydriducha medzi svojimi trofejami asi ešte nemá. ;-P
No dúfam, valdis, že nezabúdaš na "kontinuitu" aj v osobe budúceho skorosúdruha prezidenta. ;-)))
A ty ako nazývaš takých, čo zakrývajú veľkozlodejiny svojich potomkov? :-O Tento tvoj "chránenec" svojho nevychovaného pankharta dokonca amnestoval! ;-P
O tej "fasa spoločnej" tlačovke Kisku, Procházku a Kňažka pred 2. kolom volieb, si tam u vás - na Venuši, nepočul? :=OOO
Šak jedného malého fúzatého "vodcu" sme tu mali už pred ním. Či ...?! ;-P
No slovenský "pravičiar" sa utopiť nemôže, lebo dutá hlava mu nedovolí ani potopiť sa. ;-P
Odporúčame