To pri tomto "type" tragača nestačí - ten sa musí poriadne namazať, aby nevŕzgal! :=DDD
To pri tomto "type" tragača nestačí - ten sa musí poriadne namazať, aby nevŕzgal! :=DDD
To len preto sa mu tu pokúšaš podobať aspoň svojím prejavom? ;-P
Tragač, ty si na Záhorí vraj "velice populárný"! ;-) Tam každého ako ty označujú: "Sprostý jak táčky". :=DDD
Aj ty už si prezbrojený na štandardy NATO? ;-)))
No na smutných šašov, ako sú Figeľ, Frešo Sulík, alebo Štefanec, nemajú ani keby spojili všetky svoje "humoristické" i "okultistické" schopnosti a skúsenosti! ;-P
Hm... Medzi akými, keď si tú svoju pôvodnú "múdrosť" napísal iba v jednom. :=OOO
Drahý tragač, Kiska môže byť nezávislý akurát tak od vedomostí a skúseností v domácej i zahraničnej politike. ;-P
Ľud (ako Luterán) buduje a bráni, len ľudia na to s*rú! ;-P
Hm... A všimli ste si v menoslove siganatárov napríklad meno pri čísle 788, šuhajci ? ;-))) Čo vy na to he, he... Janči a tragač? ;-P
No pokiaľ ma pamäť neklame, tak nie politruci alebo "politici", ale družstevní "podnikatelia", čo dovtedy nedokázali ani steblo slamy bez príkazu "zhora" preložiť, nechali vymlátiť stáda a mäso popredali "zahraničným odberateľom" za "devízy". ;-P Takisto žiadni politruci ani "politici" nevyrúbali celé lesy a nepredali nespracovanú "drevnú hmotu" za "devízy" ako palivové drevo ale to urobili buď vlastníci lesov alebo s ich "požehnaním" nimi najatí "hospodári"! ;-P Takže to, o čom píšeš ako o problémoch za kapitalizmu ste zapríčinili vy a len vy, čo ste boli pri tom a chovali ste sa ako decká, ktoré rodičia nechali bez dozoru. A dnes sa takí ako ty len drzo vyhovárate na nejakých vtedajších politikov! A dokonca ľuďom, ktorí pri tom stváraní vašich blbostí neboli, sa tu ešte odvažuješ nadávať do nejakých politrukov! Každý nech si poriadne "pozametá pred vlastným prahom"! Len kam s tou špinou, čo sa tu za tých 25 rokov "slobody" nazbierala?! ;-7
No keby ti chrústy každý rok dohola obžrali strom v záhrade (napríklad taký pekný dub červený alebo nebodaj liesku), hneď by si názor o užitočnosti "dumania" zmenil! :=DDDDDD
Ale len keď vyhrajú "naši". ;-) Inak je to manipulácia, návrat totality, ... a podobné kydy neúspešných "demokratov". :=DDDD
Prepáč, mamiarek, čo si zažil? :=OOO Bol si členom vtedajšej vlády a vieš kto vlastne kládol základy - kto konkrétny pripravoval podklady a predkladal návrhy rozhodnutí na rokovanie vlády, tej úžasnej rabovky s názvom malá (to bola skúška "ohňom") a po jej "úspechu" (na tom sa podieľal napríklad aj náš nový pán prezident so svojou rodinou a ich kumpánmi!) veľká privatizácia, na výsledky ktorých zostávali s otvorenými ústami čumieť aj onakvejší národohospodári, ako ten náš belasý génius odchovaný na "socekonómii".;-7
Jano, neuraz sa, ale tento tvoj "koment" je názorným príkladom toho, že: Blbcom vadia hlavne iní blbci, len to nie, že sami sú blbí. ;-P
Ale pri tom brechaní však ani na chvíľu nezabúda, na čo ho jeho "priaznvci" posadili do toho ťažkotonážneho župného kresla a rozhadzuje verejné peniaze plnými priehrštiami "na odstraňovanie havárií". ;-7
Máš pravdu, my - normálni, to nechápeme. ;-) Iba vy - "slušní" a "šikovní" sa vyznáte v takomto kšeftovaní a tupej propagande. :=DDDD
No s kým by si už Jureňa porozumel viac ako s tragačom? :=DDD
Odporúčame