A ty čo tu trčíš pri kompe? ;-7 Šak vezmi kýble a tým tvojim banderovským miláčikom môžeš zadara nanosiť plynu z tvojej pivnice, koľko sa ti len zažiada. ;-P
A ty čo tu trčíš pri kompe? ;-7 Šak vezmi kýble a tým tvojim banderovským miláčikom môžeš zadara nanosiť plynu z tvojej pivnice, koľko sa ti len zažiada. ;-P
Chovajú sa ako notorická socka, ktorú keď vyhodia z jednej krčmy, tak sa nanominuje somrovať do druhej. ;-P
To vieš, cudzinec, stále platí: "Žiadny blbec nie je natoľko blbý, aby sám od seba priznal, že je úplne blbý!". Tak je to s tými našimi "politikmi" a inými "vyvolenými"! ;-7
Mal by si radšej dodržiavať liečebný režim a nie baštrngovať s PC-čkom, pacoš. ;-P Ak niekto zabudne zavrieť vráta na blázninci, tak to ešte neznamená, že blázni sa môžu producírovať aj po parlamente. ;-7
Nedostala objednávku, tak sa nemala k čomu vyjadrovať. ;-7
Pred touto škebľou vyškerenou aj Truhlík Lipšicovie bledne závisťou! ;-7
Spýtaj sa "fair" Zuzky, lebo "sympatizanti" SMER-u by ťa mohli aj, prepytujem, oklamať. ;-) Len si najprv priprav poriadne nadžganú bugsu, lebo cica je strašne drahá! ;-P
No daj nejakú múdrosť z tej tvojej - patagónskej kuchyne, kde ste všetky vŕby už poobžierali. ;-P
Dnešnú "várku" Strážnej veže si už porozdával? :=OOO
Tá majdanská grilovačka za 5 mld. $ sa im akosi predražuje. Asi im rozpočet robil Mikloš. :=DDD
Ak myslíš tie bruselské a washingtonské, čo im tú novú cenu plynu vybrechali, tak máš pravdu! :=DDD
To si sa pomýlil, obrazné vyjadrenie, lieky dostaneš na konci chodby! Ale až pred obedom, takže zatiaľ sa choď hrať na dvor s ostatnými pacošmi a nebaštrnguj s tým PC-čkom! ;-P
Ale však MMF podmienil svoju "pomoc" Ukrajine, medzi iným, práve zvýšením cien za energie. Tak čo sa tu kto rozčuľuje, keď to Rusi začali rešpektovať ako prví? ;-)))
Nechaj ho, tragača červeného, keď nie je namazaný, tak strašne vŕzga. :=DDD
jOlé, o čom tu točíš? Aký nedôveryhodný partner?! :=OOO Šak keď sme boli vo VZ tak nám prijechali "na pomoc" aj s ostatnými "zmluvnými" partnermi, tak rýchlo ako len mohli! ;-) Ak si to - tú "bratskú pomoc" v ´68. roku, ty nepamätáš, tak sa skús spýtať otca alebo mamky. :=DDD
Myslíš toho pomotaného čierneho havkáča v Bielom dome? ;-)))
Odporúčame