Dovtedy sa chodí s blbosťou do parlamentu, až je z nej zákon. ;-(
Dovtedy sa chodí s blbosťou do parlamentu, až je z nej zákon. ;-(
Ty choď len ďalej umývať toalety u McDonalds a nenavážaj sa tu do "nášho" červeného fúrika, emigrant jeden odrodený! ;-P
Mal by si sa od neho trošku razantnejšie dištancovať, patriot zablúdený, lebo ťa okresný dozorca z NSA sfúkne jak sirotu! ;-P
Ty sa tu oháňaš logikou a svetovou ekonomikou nie len spolovice ale priam naplno. Akurát len tak ako neadertálec kyjom! ;-P
Dnes sa to už zmenilo: Pomôž si sám, lebo ani Boh ti nepomôže! ;-)))
Aha ho...chlapec nám dorástol do otcových "martensiek", tak rozdáva "rozumy" ako na ožieračke skin dorastu. ;-P
Prosím Ťa, mitrax, s logikou naňho nechoď, lebo sa ešte urazí! :=DDD
Hm... A prečo sa ho snažia tvoji páni z Bieleho domu tromfnúť, mi vieš povedať, debokrat? ;-P
No mám taký dojem, že ty si nemal čo ani kam kopnúť, ale skôr teba už vtedy niekam poriadne kopli. ;-7 A teraz sa tu za to odbavuješ na "nevinných", lúzer. ;-P
Gavalier od modrej lúzy sa nezaprie. ;-P
Mňa volať nemôžeš, lebo nie som ani tvoja sliepka ani kolega z vášho klubu blbcov. ;-P
Ak hľadáš podnájom, tak je mi ľúto... ale s obdivovateľmi neplatičov sa nebavím! ;-P
Povedal som pod posteľ a nie medzi nohy, timpe! ;-P
Už sa vracajú - do "demokraticky" (=debokraticky) vydrancovanej "tejto krajiny"! A nestačia sa diviť, čo sme to tu dokázali (aj bez nich) "vybudovať"! :=DDD
He, he... že reformy... a ešte k tomu radikálne :=DDD Jednou z podmienok poskytnutia pôžičky Ukrajine od MMF bolo zvýšenie cien energií! :=DDDDD
Nevidíš, že toto je ukážkový exemplár z akvária tých "debokratov", čo tu tak vehementne vybľakovali o odpojení sa od závislosti na ruských zbraňových systémoch a "okamžitom" zavedení štandardov NATO? :=DDD
Zbytočné, stačí zavolať jeho "starej" a na večeru bude mať takú "hubovú, že z toho napíše ďalšie tri nenávistné blogy. ;-)))
Už si tu viackrát predviedol, že máš dostatočne silný žalúdok a hrošiu kožu. Aj na mozgu! ;-P
Asi ako koordinátor alebo monitorovač z 3. sektora. :=DDD
Odporúčame