Seat sa tu "etabluje" ako znalý v oblasti štatistiky a nie astrológie, Milanko1. ;-P V čase keď tu červený tragač točil o výsledku parlamentných volieb, tak o nejakom Kiskovi vedeli iba jeho obchodní spoločníci, zamestnanci, obete a orgány na ochranu spotrebiteľov. Takže, čo si to tu mal vtedy, kto, podľa teba, vydiskutovávať o Kiskovi? ;-7


