Ty si ho môžeš užiť akurát tak modlením sa k jeho portrétu na stene, hlupáčik. ;-P
Ty si ho môžeš užiť akurát tak modlením sa k jeho portrétu na stene, hlupáčik. ;-P
No a mýliť si spasiteľa so "spásateľom" to chce zasa naozaj silnú vieru. :=DDDDDDDDDD
Poniektorí sa potrebujú radovať vopred, lebo tušia, že potom, keď "vypukne" realita, už na to nebude čas a najmä dôvod. ;-)))
Lebo už vtedy (na ÚV) zistili, že má "podnikateľského ducha" a mohol, by ich deťom v budúcnosti konkurovať. :=DDDDDDDDDD
Hm... Tak už aj tamogočimu sa o krumpliach sníva? :=OOO Hotová Sodoma-Gomora, Cecilko... :=DDD
No ako vidno, tak tvoji rodičia sa s tvojím menom, ktorým sa tu ty, neanonymný, prezentuješ, museli poriadne a vskutku zodpovedne zaoberať. :=DDDDDDDDDD
Posledná možnosť:
- bol zvolený a už môže na nás z vysoka, prepytujem, ... láskavo pohliadať. ;-)))
No byť tak Jankou-ombudsmankou, tak sa začínam triasť o "stoličku". :=DDDDDDDDDDD
A vieš ty vôbec aký je (kvalitatívny!) rozdiel medzi pedofilom a pedagógom? ;-)))
To isté by sa dalo povedať aj o adorantoch všelijakých tých "stredo-pravých, pravicových, liberálnych, libertariánskych a čo ja viem akých iných "ekonomických" géniov, ktorí tu majú plné huby nadávok na akýchsi oligarchov, zbohatlíkov a iných vykorisťovateľov "slušných" ľudí. ;-7 Rozdiel je len v tom, že pokiaľ jedni (s typicky slovenskou "nonšalanciou") prehliadajú vplyv potomkov bývalej vysokej nomenklatúry na svojich idolov, tak zatiaľ tí druhí sa tu obdivom zadúšajú (ba priam až s posvätnou úctou vzhliadajú) k potomkom bývalej nižšej (v tomto "prípade" okresnej) nomenklatúry. :=DDDDDDDDDDDDD
Aha, takže to, čo sa kedysi medzi slušnými ľuďmi nazývalo vydriduch, tak to je dnes šikovný? :=OOO
Vtedajšia ministerka financií na to toľko a dovtedy upozorňovala, až ju odpratali kamsi do Ženevy. ;-)))
To sa to rozdáva z nášho! Ako by ich (aj s Dzurindom, Ficom, Miklošom...etc.) jedna mater mala. ;-P
Ten nemusel nič prevádzať, lebo jeho žena tam bola od samého zčiatku. ;-P Nalistuj si na prvú stranu a zistíš, že miesto z manuálu cituješ zo snára! :=DDDDDDDDDDDD
Hm... A ty si, čo keď "blížnemu" ešte aj tú údajnú blbosť chceš závidieť? ;-P
Odporúčame