Čo ti je to nejaká kerestanyu, keď tu tak vystrájaš - jak Jobbik-ovec zatúlaný na detviansky laz? ;-P
Čo ti je to nejaká kerestanyu, keď tu tak vystrájaš - jak Jobbik-ovec zatúlaný na detviansky laz? ;-P
Fúha, vám Orbán na tej predvolebnej kortešačke musel nejakú moc vtipnú kašu rozdávať! ;-P ...a bol si aj na dupľu? ;-7
No lieta jak nádražný vrabec - kde splašiť aký dobrý "zob". ;-7
Volať si môžeš sliepky na dvore, komunita a združenie sa nazýva, mudrc. ;-P Alebo tu zvolávaš "potlach" nejakého svojho spolku "krajinkárov" podobne postihnutých ficofóbiou, ako si ty sám? :=OOO
Ale istotne menej "naložené" ako ty! ;-P
Závidí "rodáčke" ešte aj (samo)nakladačku. :=DDD
Už si sa podíval pod posteľ, ficofób? Lebo tento článok je o Orbánovi a nie o tvojom najobľúbenejšom bubákovi! ;-P
"Demokrati" vyhnali z "tejto krajinky" minimálne 300-tisíc občanov a ...?! ;-7
Tento slávny Helsinský výbor považoval aj neprijatie Cigánov a Maďarov za členov Matice slovenskej za diskrimináciu! Zase dostali nejaký "grant", tak sa ozývajú, chamraď! ;-7
No ak by Ukrajinci prišli konečne k "rozumu", tak možno aj. :=DDD
Neber mu, prosím Ťa, ilúzie, lebo tu taký ufňukaný koment vypotí, že budeme musieť pri kompe sedieť v gumákoch! ;-)))
Prepáč tamagoči, ale tvojej "rodnej strany" som sa nemienil dotknúť ani v tom najmenšom! ;-P
Aha... Takže iba "hlasy"... tie "hlasy"... ;-P
No o tých, v ktorých vraj aj vrece zemiekov porazilo Fica. :=DDD
Odporúčame