No len či sa nájde ešte niekto, kto by ti zaplatí aj ďalší. ;-P
No len či sa nájde ešte niekto, kto by ti zaplatí aj ďalší. ;-P
Pre teba snáď stačia aj jasle alebo nanajvýš tak žľab. ;-P
Ty si ich členom, tamagoči, keď tu takýmito hodnotnými kádrovými návrhmi hýriš? ;-7
To - ten víťazný mech krumplí, choď reklamovať k Shooty-mu. ;-P
Čo je... Nepodarilo sa ti dostať do kamiónu jahňaciny smerujúcej na taliansky veľkonočný trh, chudátenko? :=DDD
No po večerných "koaličných" rozhovoroch v miestnej krčme, sa nadránom chytil za (ubolenú/prázdnu) hlavu a myslí si, že rozmýšľa. :=DDD
Fúha... To jaký (filan)tropický sponzor vám do krčmy nainštaloval WiFi-nu? :=OOO
Dostal späť červenú korbu a myslí si, že už je Ferrari. :=DDD
"Vyprošťovák" pre kiskoidov a "vyrovnávač hladinky" pre ficoidov. :=DDD
To teda budeme mať prezidenta, len čo je pravda! :=DDD
"Politická strana je vysoko organizovaná skupina osôb usilujúcich o moc v spoločnosti." No a teraz si, landi, podľa tejto "poučky" porovnaj efektivitu jednotlivých partají vystrájajúcich v tejto "demokratickej" džamahíriji. ;-P
To už akú džamahíriju si tu prestavuješ, aby bolo treba aj politických blbcov korumpovať? :-O
Tebe, alebo ešte aj niekomu inému sľúbili Matovič alebo Procházka zvýšiť plat, či dôchodok? :-O Pohnúť rozumom – to áno. Ale necvič s ním, prosím ťa, spartakiádu. :=DDD
Väčšinový "divák" vraj preferuje (mentálne) nenáročnú zábavu. Či...?! ;-P
Janči, prosím ťa, a to je čo, to "katolícke kresťanstvo", ku ktorému sa tu tak hrdo hlásiš? :=OOO Nejaká špeciálne košická "odnož" (maďarsky) zreformovanej cirkvi typu "Aj ja som Slováčka"? :=DDD
Sú dni, keď sa mi zdá, že blázinec má deň otvorených dverí. Po prečítaní tvojho "komentu" som zistil, že toto bude asi jeden z nich! ;-7
No...Už z Kremla neprichádza mráz ale len smrad, ako sa tam z toho (vybrechávania dosluhujúceho pobehaja a drahého "trubača") všetci ruskí "imperialisti" pos*ali! :=DDD
Héj? A v čom, ak sa smiem spýtať, analytikuš úr, to "bude ich koniec"? :=OOO Povstanú snáď Sitnianski rytieri pod velením toho Lipšicovho "ideológa" Krajniaka, alebo nebodaj nás príde v rámci "medzinárodnej bratskej pomoci" (zas, tak ako v ´68.) ochrániť Maďarská garda? :=DDD
Odporúčame