...sa tu radšej prestaň vyhrážať, oplašenec a priznaj si, že keď ti doma takto stará "naloží" - aký si niktoš a naničhodník, tak len sklopíš uši, zalezieš tíško za komp a svoju bezmocnú zúrivosť si tu na diskutujúcich vybíjaš. ;-P
...sa tu radšej prestaň vyhrážať, oplašenec a priznaj si, že keď ti doma takto stará "naloží" - aký si niktoš a naničhodník, tak len sklopíš uši, zalezieš tíško za komp a svoju bezmocnú zúrivosť si tu na diskutujúcich vybíjaš. ;-P
Hm... Že by aj slovo Božie trpelo jazykovou bariérou? :=OOO
V starom Grécku sa tradovalo, že „Ak chceli bohovia niekoho potrestať, tak mu najprv odňali rozum“. ;-P Nie je potom boj proti blbosti vlastne protivenie sa vôli Božej? :=DDDDDDD
Prepáč, lado, ale čo z toho, čo som napísal nie je pravda? :=O Na tom vysnenom "Západe", ak sa politici začnú "nemiestne" rýpať do poľnohospodárstva alebo lesníctva, tak "ľud" je v uliciach a politci si to veľmi rýchlo rozmyslia. No a kde bol v časoch, o ktorých píšeš, ten náš "ľud"? Behal po Rakúsku a o dušu spasenú míňal slobodne svoje "socialistické" úspory na nákup "lacnej" elektroniky alebo ojazdených áut. ;-P
Dovtedy sa chodí s blbou lotrovinou do parlamentu, až je z toho zákon! ;-7
Taká správna "akupunktúra" vraj dokáže divy. ;-) Tvrdia liečitelia tradičnou čínskou medicínou. Aj ja mám vidly prichystané! :=DDD
No šak od 15. júna to bude už len tá vysnená Kiskalandia bez oligarchov. :=DDD
Aha, takže doteraz tie paláce patrili Ukrajinskému ľudu, ktorí sa v nich mohol nerušene rekreovať? ;-P Ja ti, fakt, zase nezávidím tvoje kvázi pravicové videnie sveta na úrovni angažovaného lumpenproletára. :=DDD
Čo je, tvoje "zlatíčko" už nemôže chodiť šmeliť do Mukačeva? ;-7
To v manuále nemá, takže nebude mať z čoho byť prekvapený. :=DDD
Rozvoju jenej i druhej sa venujú až až a preto aj ich výsledky v týchto oblastiach sú viac ako veľavravné. ;-7
Ale šak "majdanovcom" stačili aj staré pneumatiky, tak by sme im ich mohli dodať "iba za dopravu" a máme po starostiach s hromadami nebezpečného odpadu! :=DDD
To máš tak vždy, keď sa "politici" alebo ich "užitoční" idiotickí papagáji začnú vyjadrovať k bežným životným potrebám alebo nebodaj k technickým riešeniam. ;-P "Politici" dokážu rozhodnúť o vybudovaní diaľnice, plynovodu alebo jadrovej elektrárne aj v skrátenom legislatívnom konaní, trebárs za 10 minút. ;-) Dokonca niektorí sú takí lúmeni, že 100-ročnú lipu dokážu v priebehu 5-ročnice vypestovať lacno aj za 3 roky! :=DDD
O toto sa ukrajinskí osadníci zaujímajú asi tak intenzívne, ako aj tí naši. ;-7
Odporúčame