но што с теыой эделат вот ту такой Дурак
Bob
Zbytočne potíš námahu,budu si písať svoje a provokovať,zažil som to celý rok,zbytočne som popísal v čom vetkom držia rusi prvenstvo a aké zliatiny vyrábaju že ešte aj usa od nich musí kupovať inak by im tie slávne mašiny popadali troztavené z neba na hlavy,
Zbytočne,
Plytváš energiou šetri sa sak naozaj k niečomu dojde,
Tak mladý k tej tvojej pomýlenej matike sile rozlohe a bránení
Rusko dnes nie je Rusko 25 r dozadu,dnes má svojich spojencov vdaka humanitnému zabíjaniu usa v Iráne aj Iraku,Afganistane,Pakistane,nevraviac o tom že celé výzbroje južných armád su ruské vrátane indických atomových ponoriek,lietadiel a rakiet, a činských bojových lodí a lietadiel,.India to ti je synku druhá najludnatejšia krajina sveta,Čína a India tým sa stačí len pohnuť a v trojstupe udupu agresorov do zeme nohami,
Mum
Usáci vojnu čo,,,?,,vyhrali,,?,,,
už je prepísaný dejepis,,?,,kde aku vyhrali kedy,,?,,keby si nemal piliny v gebuli tak vieš že len vdaka pozemnej ofenzíve sovietskych a čínskych jednotiek donutili kapitulovať pozemné armády japoncov v Mandžusku,atomovky buchli na ostrovoch kým v Ázii sa ešte dalej veselo bojovalo,,ako vidno historia ti nič nevraví,
Vojnu vyhrali v Ázii ked už tak spojenci nie usa,!!!,,
Doštuduj mladý,,,šikmookí si to chceli rozdať a vyskušať 4 x doteraz ich ešte za 50 rokov všetkých nepozametali do vriec,
Astala vista Sibir,,
Dobre vedia že teraz musia hrať bud neutrálneho chrobáka alebo pridať sa k rusom lebo bude po nich,historia sa opakuje tá neklame,
Budíček,zobud sa,,!!!,kedy kto kde,?,ak by bola pravda čo ti nadiktovali tak z Čiernej nad Tisou by na druhej strane už videli Bielo,modro červené zástavy,,
Vidia ich,,?,,
Mums
Vieš mi povedať prečo sa NATO hranica posunula o 2500 km k RF a tým pádom aj k Bielorusku,,a nájdeš odpoved,ruská základna sa nepohla na západ ani o km,zo západu sa akosi hranica NATO dotrepala k červenej čiare,ked ti zopár tajfunov vypustí SSky potom neplač,
Ale no čo je toto aby ste sa z toho netoto,,
No teraz poviem áno,RF malo božiu trpezlivosť celý rok trpieť to protiruské kikiríkanie,,,momentálne cvičia len na svojom uzemí a okrem záloh vyhnali na ostré streľby naozaj všetko čo maju,proceduruju sa na 45 % celého sveta,,dávaju vedieť pánok tupohlavcom aby sa ráčili na čele so Šebejom kuknuť do mapy čo znaméná štát zaberajuci 45 % celého sveta,,,áno su to názorné manévre aby konečne niekomu došlo v tupej hlave čo by bolo keby si niekto niečo chcel s tak rozsiahlou krajinou začať silou,,
Nevraviac o tom že zatiaľ každá sila skončila iba na začiatku Ruska pri Moskve,tam Ruská zem iba začína,dalej sa nikto nedostal,,
Doporučím veľkofilm Stalingrad čo bude o týžden,hlavne pre tých ktorí chcu prepisovať dejiny na svoj obraz aby potom neskončili asi takto,
Adolf stojí nad Napoleonovým hrobom a vraví,= dobil som Rusko už som pri bránach Moskvy,
Zdola sa ozve = ľahni si vedľa mna,ja som bol aj v Moskve a vidíš kde som skončil,
presne tak pani,co takto zacat pisat pravdivo hlavne prinasat objektivne info z Ukrajiny aj Krymu a zacali by vas ludia aj brat vazne,lenze vam to vyhovuje tak ako je ved je potrebne zacat hladat znova vnutorneho nepriatela statu a obnovit demokraticke veznice na svoj sposob ako priznat pravdu,
alebo nemam pravdu,:??..
preco ma takto trestas pane,,:???..
po mesiaci konecne nazad a prva vec ked vplavam na more Pravdy
zralok,,,,,
ale ved prave o tom je to cele,zo zapadu prudia do Ruska sankcie a na Ukrajinu zbrane a caka sa komu prdne v bedni a roztoci to,a z vychodu Rusko veselo obchoduje zo zvyskom sveta vratane USA ktore sa rehocu aka je Europa sprosta,.
len tak dalej tupohlavci,ludia Vas za to budu v EU milovat,
kazdu noc nam nad hlavami lieta bohvieco ale huci to poriadne,takze civilne mierove zbory letiace na operu to asi nebudu,a cez den sa tu uz berz hanby presuvaju neoznacene kolony bez spz vojenskej techniky hore dole a to je ok,
mohli by novinari povrtat par rokov dozadu a najst tie stratene atomove bomby co vypadli usackym bombarderom pri pobrezi Spanielska a Francuzska,,nemali taky hnoj nechavat v mori raz by sa mohol premenit na nieco vacsie,
Tomahawky pred vypršaním záruky pre Poľsko ,zaiste upevní mier v Europe a vobec nena,, se,,,r,,,,,, ,,Rusku Federáciu,,
Normálne mi rozum zostáva stáť ked posledné roky sledujem kroky.Poľska,bud fičí celý národ na niečom poriadnom alebo maju vypnuté neurony v hlave,,,a k tomu ešte potomok fašistov ako zástupca Poľska v EU,nádhera,!!!!
ale nie videl som to v tv len skoda ze to dali az o polnoci ked uz skoro nik necumi,uz neviem ktora to pustila,par sekund zaber .na Carnogurskeho a ludi,,uz aj to je maly zazrak ze vobec.
usa
pilier demokracie,,,demokraticky zlikvidovani prezidenti,cele ich rodinne klany,poslanci,svedkovia,,,aktivisti za rovnost M,L,King..atd..sem tam nejaky hudobnik ktory si dovoli zaspievat opak demokracie ale to nevadi,,,hlavne ze sme demokrati,,,,J,Lennon....
popapuliak
a kdeze si ty vzal rusov na ukrajine,,??.. coze je tam vari vojna,,??.. ja ti neviem lebo rok tam vlastna vlada vrazdi vlastny narod ale vojnu este doteraz nevyhlasila,,takze bud je to genocida alebo zapadny svet ma zalepene oci,,
popros Porosa nech vyhlasi oficialne ze je vojna na ukrajine a vojnovy stav,,budes sa divit ako rychlo by potom tento stav skoncil,,
skoc sa spytat ludi na Krym aki su nrmalne nestastni ze ich nikto nebombarduje a maju 2x vyssie platy ako pred rokom..fakt daco strasne,,
tupec,
trocha to odlahcim,,,Island sa uz neboji nevstupit do EU odkedy hliadkujuce letky RF pravidelne vykonavaju obhliadku tychto teritorii,,takze sa nemusia obavat Majdanu zo vzduchu ani z vody a podvody,,DDDD...
onaky
cim to je ze mi to tak velmi pripomina to co mame tu teraz,nehladiac na vladne vyroky,,,.. ked pozriem na takmer 2,8 miliona exekucnych konani vdaka uzernikom,,??..
no lenze tu na to nikto nema gu...l e poriadne zatocit s uzerou a dostat stat zo srac,,iek,, kde sa obcania vlastnou vinou nedostali,nevraviac o buducnosti co uz vidno na tych svajciarskych dochodkoch,
systemy sa striedaju a ludia iba padaju z mensich srac,,, do vacsich zakazdym,
pupusko a spol k tomu NATO,
nepotrebujeme byt v NATO a mali by sme nato utiahnut vlastnu malu armadu bez problemov zavedenim systemu rotacie a manevrov starych zalozakov a urobenu na systeme byvalej CO kde by mal kazdy aktiv svoje veci doma,v kazdom okrese by stacila mala jednotka dobrovolnikov,a maly pluk profi vojakov pre cely stat uplne dostacujuce pre nase podmienky,nepotrebujeme tanky ani lietadla nikoho nejdeme napadat,staci mat poriadne systemy PVO a male jednotky horskych strelcov ktori sa dokazu za male naklady rychlo presunut na potrebne miesta,proti tazkej technike su dnes systemy ktore chlap odnesie na pleci a zlikviduje vsetko co sa hybe opancierovane do 10 km..nevidim dovod zivit NATO,tam sme MUSELI vstupit nevstupili sme dobrovolne bola to podmienka inak by sme boli mali zablokovany vstup do EU tak preco o tom pani novinari nepisete pravdivo..??,...
normalne som o polnoci cumel,zazrak sa stal a nase no teda akoze tv dali kratky spot z namestia,,hlavne vy mladi nedajte sa oblbovat propagandou,najhorsie je ked uverite tomu co nie je pravda ani za sociku sa tu nehladali triedni nepriatelia tak ako je to poslednych par mesiacov,kazdy kto ma iny nazor ako poradny vybor EU debokracie tak je oznaceny za ruskerho agenta,spiona,plateneho trola a neviem co,,je to nie hnus ale je to smutne kam sme dospeli,Carnogurskeho som hlavne po 92 roku nemusel vtedy to tu domrvil riadne,avsak poslednych 15 rokov si to vyzehlil,pochopil ze spasa nie je ani trh ani plutie na vychod ale rozumny dialog a spolupraca,skoda ze to nedochadza aj niekomu inemu co je pri moci,
co k tomuto dodat,,??:::hanba,,
akosi rychlo Euroipa zabuda na historiu aj velmi daleku historiu tisic rokov dozadu...
vzdy ked Europa spadla hlboko do srac,,, iek,,, tak ju z toho vytahovali slovanske kmene a potom narody na cele z Ruskom za cenu obrovskych obeti,,za pripojeni sa rumonuv.bulharov a grekov,ako spojencov ked bolo zle,
darmo musi sa historia zopakovat aby sme precitli,,
Odporúčame