dawson ocakaval som idiota a dockal sa tak ti trocha rozpisem dobre,??.
my stredo,severo a vychodoslovaci posleme decka na vylet do BA kde nam ich upalia,vyhlasime referendum a samostatrnost nasledkom coho poslu par bombarderov a zrovnaju Zilinu a Presov zo zemou..
ako spravny demokrati sa pojdeme poklonit do centraly nie,,??:..
alebo zeby sme sa spravne nasr...ali pretoze kazdy z nas ma tu a tam rodinu,chytili do ruky zbrane lebo sme stari zalozaci a vyprasili vsetku zberbu na zapad,,??..
aj my by sme boli fasisti ako pises,keby nam prisli bratranci spoza hranic na pomoc,??..
zda sa ti to ako nerealna vec,??:.
ani velmi nie po tom co sa vsade deje sa da cakat vsetko od zapredancov usa,,
tiez tie utoky slahnutych arabov vo Francuzsku o tom som tiez pisal ze je to iba otazka casu kedy tu zacnu zabijat,,
za vsetky tieto problemy sa chod podakovat do bielej chatrce a nepluj na Moskvu,mohlo by sa ti to vratit aj s pridavkom.

