No pána ty si si dal fest logo na ryby aj klobásky ++++
Strelkov akože musel zomriet po osobných rozhovoroch s VVP ked mu dal zoznam podrazáckych krys okolo neho,takže sa radšej upratal mimo hru,VVP to má teraz ťažké bojovať na dokonca 3 frontoch naraz,nový ekonomický zväz,novorussia aj sankcie,a krysy okolo čakaju na chybu a žrádlo,
ved ano aj Suzuki aj Ford aj Jeep male vozitka robili,len pri celkovom porovnani ceny ,nakladov,a terenu je jednoducho Nivka stale naj,v tom co dokaze a za aku cenu.
tak ako stare 2102 odviezli aj certa do pekla,
aha tak toto znamena troll.uhm.vdaka.chudaci sktiatkovia v Norsku taka dehonestacia,,
zatial som dostal cez hubu len parkrat od urazeneho fizla ked som napisal ze su,,,...eh.. opak byka,,
no a par krat pouzite slovo zo spisovnej slovenciny ale malo pouzivane v jazyku vyhodnotil system ako ...blblbabla..a bum,.
snazim sa nereagovat ale niekedy sa to fakt neda,hlavne po zlych skusenostiach slovakov ze staci jeden blbec co dostane kolieska a ujde vsetkym ostanym a ozobraci cely stat,alebo vypusti hrubu slzu v pravom oku zaspieva si a amen po mne potopa,
preco mu nadavas
tamaron tu iba cituje a prepisuje a preklada zahranicne clanky,
kukni do zrkadla vole,,
bavit sa o zivotnej urovni ale podla coho,,??..
dobre vezmime si priemernu mzdu a odratajme mesacne naklady na osobu a plus co si kto dovoli z toho zvysku kupit a sme uplne inde pretoze nech kukam z kazdej strany v Cine a Rusku by museli ceny stupnut o 450 % aby sme mohli rovnat ich a nase naklady,
ked sa mladi rehocete poviem inak,
v 80 tych rokoch som si po vsetkych vydavkoch dokazal odlozit 65 % z cistej mzdy
kto si dnes u nas dovoli odlozit co len 50 %.,,??::
bavime sa o normalnych ludoch nie ,,,ee ved viete,,
cize mi to vychadza tak ze sme este riadne daleko dobehnut 80 te roky,
Ved práve toto si tu uvedomuje aj Kotleba,preto robí pochodičky v Blave lebo keby to vyskušal tu po partizánskych dedinách zo stovkami hroboch neznámych vojakoch tak by ľahko mohli byť nové voľby BBSK,
nummi
máš recht pravdu,veru len zopár miliárd bezvýznamných duší,,,ked cez nás prejdu všimnu si nás tak ako slon ked stupí do myšacieho hov,,,,
Všetci sme dietkami bohov
No nie všetci lovíme samých seba,
Jadne že to nie je in len tak ťažiť,kade tade pry prvom vrte náhodne trafím žilu a jasám,no lenže potom vrtam dalej aké veľké je ložisko a už nastáva prus,,e,,r, ked nič,
Aj na Sk máme jedno unikátne ložisko Au s extra prímesou ktorá vo svete neexistuje,problém je len to že tá žila má v hornine 2 x 2 metra a nič viac,nikde inde okolo nič.
Jedna vec su riadiace systémy iné to kto je za nimi,o tej radiácii to bolo prevzaté z xy zdroja,
Lenže o cudzej garde čo je tam a vyhodených ua inžinieroch od velína je pravda,priateľ tam má bratranca a už v septembri mi to vravel a pýtal sa či o tom u nás niekto vie,že tam dosadili us vlastných ľudí,a stráži to us sukr,garda,
Takže ked tam budu robiť pokusy na hrane ale Chernobyl repete,možme sa tešiť na všetko,
Noone5
dakujem,takže si to vyjadril skromne ale jasne,nič nie je nemožné,
Krásny začiatok roka,
matadorky su kvalitne nikto ma nepresvedci ze nie,keby som im nalepil nazov continental tak su tiez prve,v lete mam pirelky a dunlopky,v oktobri stale prezuvam matadorky okrem toho su aj kvalitnejsie ako barumky a na lade a snehu pri vybere vhodneho dezenu neporazitelne,a to mam zadny nahon a motor vpredu,,takze este je to objektivnejsie ako predny nahon,
vydriapem sa vsade ked aj suvecka uz klzu,,
ked da vy dvaja prestanete haf dat chcem odpoved od normalneho cloveka lebo listovat normalne prispevky v tej vasej znozke nadavok nema zmysel,
chcem vyjadrenie od rozumu - mozme cakat podobny problem zo zaporozim ako s chernobylom..??..
berme do uvahy vsetky moznosti,nechcem tu citat nadavky o kodoch a systemoch alebo reaktoroch toho ktoreho typu,
viem ze vzaporozi je iny ale..
ked sa to tam totalne pose,,,r,,i,,e a dr..b..n...e tak,??:.
cisto teoreticky vezmite do uvahy aj tu najnemoznejsiu vec aj pad lietadla do reaktora,
hrozi zamorenie,??..
ano - nie,,??.
viac nepotrebujem..
teraz sa v okioli zvysilo na 20 nasobok normalu,,co dalej..,,...,,????..
prdne ci nie,
pro penize,jenom pro penize,vsechno je jenom vo penezich soudruzi,,
... radsi pujdu do Iraku sakra a budu mit klid,,
ked ide o prachy kapitalisti nepoznaju brata,
to iste bolo saj Kyjeve len tam je ruska cast v mensine zhruba 30%,aj tak oslavili vonku ale v bocnych ulickam kam ich vytlacili jednotky banderovcov v policajnych uniformach,mali pekne slovanske trikolori ,
Odporúčame