Rejpal = veci staré 15 rokov,áno máš pravdu ake = daj si otázku čo tomu predchádzalo,mám priateľa čo velil na Kaukaze = kým tam bola armáda a polícia a hliadkovali bol klud ked.sa.stiahli okamžite sa tam začali ludia zabíjať nedzi sebou,a následky prišli až do škol a divadiel v Rusku a staníc vlakov kde boli bomby a teroristi,
Dobre si napísal = po vzore NATO,
NATO = koľkože krajín len tak bez príčiny zrovnali zo zemou,,,? ,, a až potom hľadali nepriateľa,,?,
Usa vyvolala konflikty prvé,potom dostali odvetu= dvojičky,budovy,FBI,velvyslanectvá usa Bejrut,Nigéria,
Rusko vždy iba reagocalo na utoky na svojich ludí na svojom uzemí,neutočili prví,

