pupus
pozor na to,asi si mlady,neber Slovensko a jeho sttrany ako vzorku a nalepku,rokmi zistis ze tu si strany nalepia vsetko mozne od pravovernych krestanoiv a silnych veriacich az po silne citiacich lavicovo socialnych - iba z jedneho dovodu . aby boli hlasy ale v realy ani jedna strana u nas nie je to co sa vo vseobecnosti povazuje za princip takej strany,
u nas je to hnus nie realita,
my sa normalnych stran nedozijeme,u nas stacia dve lavica -. pravica.vsetky ostatne by som zrusil nie v kazdom okrese vlastne budky so stranami v kazdej krcme s peticiami,

