Druhý pilier je fiasko
Nemusí si pliesť piliere,neviem ako to funguje to vie Seat,viem len to že ja žiadny pilier nemám ukladám si na burzu cez kapitálové a rizikové fondy,nemám ani 1 ani žiadny iný,videl som od počiatku že to budu odr,,b,,y na ľudoch,,,neviem prečo ľudia do toho išli,mne nikto nič podpisovať nedával ani ma tam nelákal,,a neplačem aspon,,len lutujem tých jednoduchších ľudí,lebo fondy v bankách ked už by si tam boli dávali tak im zarobia viac ako tento podvod,nehľadiac na infláciu,,
Ešte si pamätám časy ked som otáčal v bankách nejaké vklady kde boli bežne uroky cez 25% len sa to muselo točiť každý mesiac,
Problém u nás je ten že ľudia vyrástli v socializme kde ich nikto neod,r,b,a,l, o peniaze,a naraz spadli levom do huby,verili a zbadali sa pozde,