vobec ma netesi fakt ze Zaporozie je o par sto kilometrov dalej na vychod ako Chernobyl,pretoze je 6x vacsie zhruba,takze tie nasledky,,noo...
vtedy rastli hriby velke ako zajace,tak teraz,,
otazka- kam sa to prestahujeme ked to prdne,??..
vobec ma netesi fakt ze Zaporozie je o par sto kilometrov dalej na vychod ako Chernobyl,pretoze je 6x vacsie zhruba,takze tie nasledky,,noo...
vtedy rastli hriby velke ako zajace,tak teraz,,
otazka- kam sa to prestahujeme ked to prdne,??..
sebej ich bude ucit to co davno ucili nas vraj to pomaha
lehnout do prikopu nohama k vybuchu a zakryt si hlavu soudruzi vojaci,pak budete mit sanci vetsi k preziti...
noo,,,este ze k tomu doteraz nedoslo,no ako vidim jeden CHernobyl nam nestacil,teraz este k vojnovym provokaciam pridat zopar blokov z atomky aby nebola nuda v novom roku,,
ved my musime kupovat od rusov lebo americke sme rusom museli dat prerobit,,ale nie,tu akoby vedenia jadroveho dozoru malo srac..k...y v hlave,,
suhlas zahorak,kedze sa sociku boli nedostupne merace vyrobil som si doslova primitivny podla dokumentov sam,stacilo ze reagoval a ukazal hodnoty na rucickovej stupnici,pretoze aj pri opravach elektra a potom pri geologickych vrtoch sa clovek stretne s kadecim.
no a tak mi raz kamos doniesol ukazat maly valec co nasiel vyhodeny na smetisku - pekny nezname nieco dnu a este ze ma napadlo zapnut pipak a ejhla ono to bol nejaky odpad z labaku a radioaktivny a pekner,nechcem pomysliet ako by on alebo jeho decka boli skoncili keby si len obal bol nechal na nieco.
s Cinou plny suhlas,nepoznam nezavadne cinske spotrebne tovary,este aj v plastoch na led tv su tazke kovy zamiesane v zadnom kryte,o medenych kabloch ktore nie su medene radsej pomlcim,
do noveho roka kilo jodu ako darcek by som odporucil ked to blbcom prdne.
autor clanku sedi v kancli a vsetko je na nete,ked ide domov je uz tma takze nevidi ovela krajsie domace baby co su tu,,len nie su akosi hviezdami,
Peťo
A v čom sme lepší od ukrajincov,?,,takisto v ničom len sa tu nebojovalo,,tých pár ľudí má aj tam rozum tak ako tu a ako vidíš je ich málo oproti tej osprostenej väčšine,,
Smola,
Laura
Čo je podľa teba životná uroven,?,
Mať to čo človek potrebuje a byť šťastným,,?,,alebo sa nahánať za umelými nezmyslami nutených reklamou na kupovanie lebo je to in,,?,,
Šťastie je mať kamarátov,sadnuť si v klude pred barák k ohnu opiecť si,porozprávať sa o všetkom čo ťa zaujíma ,prejsť do lesa k vode a nie čumieť na tv,
No veru nepamätám sa čím to vtedy schytala celá jeho família ale na diery v stene za ním nezabudnem čo som videl,to boli riadne kalibre,
Som sa nazdal že to iba hrá ale on je fakt idiot na entu,,,
Nielen že aj ET by mu závidel,ten chlap nepočul nič o tom ako dopadli Mengelovci a im podobní,?,,tie tiché veci trvajuce roky sa nekončia kým budu takí na.svete ako on,
Dosť možné,plno zápiskov po vojakoch je aj v BB muze SNP neprečítaných a veľa je podobných,nikto z nich nechcel bojovať ani umrieť,
3 - koniec 2 sv.v bitka v Ardenach - americania - nemci.
mala rota americkych prieskumnikov sa stratila v lese hmle a hnusnom pocasi.bludili 3 dni kym nasli osamely dom.jeden bol raneny,nemka ich pozvala dnu ,pomahali jej s domacnostou na druhy den tam zabludila hliadka stratenych nemcov,vtedy tam zauradovala domaca a prikazala ze pocas sviatkov VIANOC sa tam zabijat nebude a musia zlozit zbrane,
nemecky doktor osetroval americkeho vojaka,obe skupiny postavili stromcek,zacali spolu varit,ako tak sa dohovarat,a po par dnoch nedovera opadla,spolu spievali,fajcili,,po 3 tyzdnoch si vymenili adresy a pobrali sa k svojim jednotkam,
komu vyhovuje vojna,??::
2 - rok 1916 vychodna fronta oklie Minska rusi a nemci,
- prestali medzi sebou bojovat 2 pluky po 15000 vojakoch a pricina bola jednoducha,hladn vlcie svorky napadali v tisickach vojakov a zabijali ich od hladu,nestacili ich likvidovat ani gulomety z oboch stran.takze dostojnici sa dohodli,vojaci sa spojili odlozili zbrane a spolu vyrabali chemicke chlorove granaty a likvidovali vlcie svorky v lesoch,,
kedze vojaci po zlikvidovani vlkov odmietli proti sebe strielat boli rozhodeni po celej fronte,
kedze su tu aj normalni ludia mozno to ocnia,obycajni clovek,aj ked je vojak nechce bojovat,mam zapisky po svojich predkoch co boli vedci,technici,skladatelia a museli do nezmyselneho boja,tak tam spisovali zazitky do notesov,
tu je par z nich,
1 - 1 sv,vojna francuzi a nemci prestali na jednom useku fronty bojovat od novembra do februara,odlozili zbrane,postavili si spolu zruby,rubali drevoi,stavali stromceky,sedeli spolu pri ohni spievali koledy a piesne,
kedze toto sa nemohlo dostat do novin a znicit propagandu,bolo 5000 vojakov a dostojnikov rychlo rozpustenych do druhych jednotiek po celom fronte,ti ktorym sa podarilo prezit boli postaveni pred polny sud len aby sa to nedostalo na verejnost,
dawson a vazeni trollovia musite si zmenit manual po novom roku kuknite si vysledok svetovej banky,ziadnych 10 rokov a podobne kecy,,
CINA sa dostala na PRVE MIESTO A JE NAJSILNEJSIA EKONOMIKA SVETA,oficialne vysledky svetovej banky potvrdene ekonomami,
takze geopoliticke zmneny zacinaju na vychode pani,tam sa budu prepisovat ekonomcke buducnosti sveta,,
adios America,
s teroristami sa nevyjednava
kukas vela filmov mutia ti hlavu,tato veta neplati pre zapadne staty,tie vyjednavaju kazdu chvilu,Anlicko takto vymenilo 52 teroristov z vezenia v Anglicku za 4 svojich obcanov veznenych v Issil.,len sa o tom nahlas nepise,
zatial jediny clovek co nevyjednaval s terorirastami je Hassan Khalil,podla jeho skutocneho pribehu bol natoceny uvod filmu Nesmrtelni ked pobili tych piratov,
dufam ze si neskoncilo prave v tom co sa zapichlo mimo drahy do bahna,,lebo to uz nie je pruser to je magia pritahovat prusery,
a tie srapnely tam boli pred ci po vypalenych nabojoch z lietadloveho kanona,?::
to by tiez kadekoho zaujimalo,,bum bum kanon a buch raketka a sme dole,,
len aby rec nestala,ked uz zmazali z netu fotky casti plechov z kabiny kde jasne vidno rovnako velke diery po kanonovej munici,vtedy to potvrdil nemecky nezavisly expert,ktory akosi tiez zmizol takisto ako Carlos,
teraz co idu pomaly vymazat aj nas a zostane modra uderka po novom roku??..
neviem kde su odbornici na rusov,nam pristavali na polnom letisku za Strakonicami v noci,neviem ako lietaju ked su v pohode na triezvo,lebo traja co mi tam pristavali boli vzdy vo vodkovej nalade a v pohode,ziadne bum do stromov,takze asi je to v praxi a skusenostiach kto tam sedi,netvrdim ze rusi su spolahlivi len to ze ked su aj ozrati tak sa dokazu trafit na zem aj vzlietnut,aspon tie starsie rocniky,
ja len dufam ze ta slecna alebo pani co tu pisala ze dnes leti s tou spolocnostou doletela stastne,lebo uz neviem ci tam nefunguje cierne magia,pred hodinou a pol sa strepalo lietadlo tejto spolocnosti pri pristaani a skoncilo v bahne mimo drahy,,
,pomaly to budu lietadla na pritahovanie prusetrov,ako magnety na rakety a nestastia,
trolkovia - ako vidim vobec ste nepochopili pararelu s minulostou.
chlapci podajte si ruky s Klickom ste na rovnakej mentalnej urovni ja sa lucim,
nepotrebujem si zarabat ako vy blbostami.
Klicko sa nemoze pocitat toho vynechajte,clovek s trepanovanym mozgom ulozenym v heliu aby prezil sa nemoze ratat,
Odporúčame