bodaj by aj nepochodovali tersaz ked ma akurat Bandera vyrocie,tak si ho musia oslavit,,
lenze ukrajinci sa mylia ak si myslia ze saj u nas s tym pochodia,tu este ziju ludia co si pametaju ake svi...n..s..t.v.a nastvarali ked utekali na zapad,
najhorsie bolo ze vo vnutrozemi nemohla nasa armada pozit voci nim zbrane len policia,preto sa vtedy urcite paragrafy o armade menili,zabijali veselo od Spisa cez Gemer az po moravsku vysocinu vo vnutrozemi,potom ked uz mali vojaci moznost pouzit zbran aj vo vnutri statu ich chute presli..

