napoviem ti synku,novorosijci vdaka Strelkovovi,ktory akoze by nemal existovat,si urobili uz v lete zasoby tepleho oblecenia,termodeky a zradlo,
skus si precitat pravidla boja od *Kutuzova,to bol taky skoro nevyznamny chlapik ktory ani nemusel strielat francuzov lebo 490 000 ich pokapalo na zimu a hlad a stastnych 10,000 prezilo slavnu invaziu do Moskvy,
keby som ironizoval tak poviem - votrelec ktory si vstup do Moskvy mecom a skapes,,
a kurnik ono to furt plati uz tisic rokov,,
a nikto sa nepouci.

