RS26
v lete som videl pekne videa z ich testov,su to celkom zaujimave hracky,dost nasie,,,,,, protivnika,pretoze su skladne lahke,mozu sa prevazat ci uz v nakladnom vagone alebo obycajnom navese vo vnutri kamiona a pomocou novych zameriavacich systemov su okamzite prepravene k odpalu,
najvecsiu radost protivnikovi sposobuju tym ze sa nedaju zamerat lebo su stale v pohybe a presune,

