korund
a co ma byt,,mal si robotu.??..mal..zavidis,,??.. tak si to mal urobit ako ja,z VS platu som vyskakovat nemohol tak som isiel do R kovych pozicii a videl poriadny kus sveta spoza volantu a potom po zarobeni vratil k pc,ked sa platil aj rozum.
korund
a co ma byt,,mal si robotu.??..mal..zavidis,,??.. tak si to mal urobit ako ja,z VS platu som vyskakovat nemohol tak som isiel do R kovych pozicii a videl poriadny kus sveta spoza volantu a potom po zarobeni vratil k pc,ked sa platil aj rozum.
muka
mas recht pravdu,par rokov dozadu sme dosli z Ruska partia aj baby,o polnoci v sobotu ziaden spoj az rano o 8.tak ruska vravi - idom eto tolko sorok km..a tak sme popeskovali,,
chcem vidiet anglossasa takto v noci 40 km...tssss,,,
ale no to ozaj neviete ze jeho vetva siaha k odnozi SS vyvolenych v Polsku,od jeho deda a otca,??..
najdite si zivotopis na sukromnych strankach..Tusk,Tusk..
kredo vyvolenych
- dajte mi moc nad obehom penazi a zlata a bude mi uplne jedno kto bude sediet za prezidentskym stolom
moze mi to niekto prelozit do spisovneho rozumu,,??
zavadzam sankcie aby som uskodil druhemu subjektu,,tak to aspon v normalnych ekonomickych strukturach niekedy fungovalo,,
teraz zavadzem sankcie voci druhemu subjektu preto aby som sam spoza rohu dostal po papuli plesk
uz to chapem
nova ekonomia v skolach,preto vychadzaju taki mudrci,
tatko
otvor si sro ak to este nezmenili a odkladaj radsej na zmysluplne veci ako do statu.
nevem jasamaty
ja sam mam uz 33r zaratanych a do ziadneho fondu ani dss som prave preto nesiel lebo som tomu neveril
stara pravda vravi,co je v ruke to sa pocita,nie to co ti ktosi naslubuje a nedozijes sa toho.
nepochopil som ale nevadi usmievajme sa dalej
moji rodicia maju odmakanych vac ako 45 v zdravotnictve na tazkych poziciach a este im musi socialka doplacat davky k dochodku aby boli na hranici,
aj na nich sa usmievaju tiez taki co trt robili cely zivot a len behali po lekaroch a rodili ako jarne ceresne u nich,
pekne sme to dopadli..
dovolim si podotknut zopar veci,
par rokov som robil v geo prieskume,keby sa tie vyhodene peniaze na rozlicne bludy a neurobene projekty a fantasmagorie boli dali na potiahnutie juzneho tahu Ba Kosice tak uz 10 rokov mame juhom plnohodnotny profil ked nie dialnice tak Rcesty,
vselijake blbosti ohladne myta by rok boli pockali,ale nie tu si kazdy papalas poklepal po kameni a mame polozliepky po celom Slovensku,na juhu a vychode kde je 25 rokov najhorsia nezamestnanost hlavne koli cestnej neinfrastrukture sa nic nepohlo len sa keca,
tych par km vybornych ozaj vybornych ciest okoli Michaloviec to nezachrani,vsetka cest tamojsim ludom.keby tak makali vsade nebol by tu ten bordel co je a polovicne tunelve rury pol roka odstavene,
takisto okolo Zv a smerom z BB na RK sa prestalo po par km,tam stacilo potiahnut smiesnych 45 km kvalitneho 3 pruhu a bol by davno klud a spojenie sever juh,hory robia problemy iba obmedzenym novoinzinierom,tunely stavali uz nasi otcovia a funguju doteraz,
nechcem sa nikomu vysmievat bratislavaci ale v blizkej buducnosti vas caka pri takychto mudrcoch taky totalny kolaps dopravy ze az,
uz teraz ked obidem mesto cez Babu na Cechy tak som v Brne o hodinu a pol skor ako ten co to chudak skusi cez mesto,
ibaze to co sa robi u vas tak je smutne ze sa defacto robi v kazdom velkom slovenskom meste a neviem na co zodpovedni cakaju,,??..
z roka na rok pribuda ludi a aut,a kazda vlada povie
planujeme do buducnosti,,
planuje co???.. vlastnu hlupost,,??...
pomaly radsej rogalo s motorom ako auto,,
cato
oprav si manual ukrajinsky Krym nikdy neexistoval..
vzdy to bolo Rusko aj ukrajina je Rusko.,ked to ukrajina pochopi pozbiera sa,
cato a troll sro spolok
dlho mi trvalo pokial som prisiel na vase myslenie uz sa mi objasnieva..
vam totizto vobec neprekaza ze vo vsetkych vyrobkoch mate ruske suroviny a pouzivate ruske suroviny
vam vadi len jedna obycajna vec a to
ze na tych surovinach sedi rusky macko
no chlapci mate smolu macko nie je zbabely kojot z divokeho zapadu,,
cato
ty nebudes stacit ani vypustit tu bobku ked dojdu tie sankcie sem,bumerang sa vracia a kazda palica ma dve strany,,
co bys om teraz dal za oddych pri starej vieche v Uherskom Brode a vyporazany rezen so sunkou,k tomu polievka a nealko s prsatou obsluhou za 1,90 kcs,,??..
hm,,chlape mi vratil spomienky..vdaka synak,,,
znalec
teraz si to zabil..nemam smajla
objasni mi prosim co by asi tak Cina ziskala Sibirou,,
teraz ma CINA miliony km2 neobyvanych pustnych oblasti,dalsie statisice pohori severnych svahov Himalaji vybezkou Hindukusa a anektovany Tibet kde su ludoprazdne oblasti presne sa podobajuce na nehostinne oblasti Sibiri,az na nadmorsku vysku
coi by mali z toho..??.. dalsi konflikt ako v 68 roku ked doteraz nepozbierali vsetok prach zo svojej armady,??:.
ja sedim na zlatom vajci a tebe ho darujem??.. to funguje v zatuchnutej blbej EU kde hyeni rozdali zlate vajcia budovane nasimi predkami.nie v Rusku.rus je hrdy narodovec to mi ver,
usaci si neuvedomuju ze kazda palica ma dva konce,,tym druhym nastvu rusku dumu a ta zostatni zahranicne firmy a mozu si potom spievat pozhasinaneeeee,,,,
a to nevravim o Cine ktora nema extra vyvojovy potencial ale ma vyrobny a vsetky patenty su u nich v licencnej vyrobe,,no to by boli ine srandy,keby sa to tam akoze zostatnilo,Eu a Usa by trvalo roky kym by dokazali rozbehnut linky take iste ako v CINE NEVRAVIAC O TOM ZE KTO BY IM TU MAKAL ZA CINSKE PLATY,AK BY CHCELI RUSI POLOZIT USAKOV STACI TICHA DOHODA S Cinooa su ekonomicky a vyrobne v haji doslova,
spravny postreh,mal by som zavolat novinarov lebo vo velkoobchode nemaju teraz vajcia ani zemieky to teda znamena ze ich nemaju na celom Slovensku,preco o tom nepisu tak ako vedia pisat debility o RF..???:.
petko
kedze si o sociku iba cital tak pekne cuskaj v kutiku a uc sa od tych co v nom zili..tisunko,ticho lieci,,
dufam ze do polnoci nabehne olee a shark s uderkami a manualom aby nam to objasnili,
ktovie ake vetry zaduli ze po pol roku tu noviari aspon niektori zacali pisat aj spravy z prvej ruky,??..
skladam vdaku panom ktori sa k tomu odvazili a nevykresluju vsetko len z jednej strany.
Odporúčame