Práve preto beaver by sa mala ťažba ropy obmedziť a prejsť na vodík,máš pravdu bez ropy sa zavru všetky továrne,chemičky výroby atd,
Práve preto beaver by sa mala ťažba ropy obmedziť a prejsť na vodík,máš pravdu bez ropy sa zavru všetky továrne,chemičky výroby atd,
Novocan
Vieš u nás vrtali Canadania 15 rokov 1= !!!!,,kopec veľký zhruba ako Vtáčnik pokiaľ našli primárny zdroj a rudné žily odkiaľ začína hlavné zrudnenie drahých kovov,myslím že tam vrazili riadne miliony,ked tu makali chlapi nonstop a ešte si stavali po celom masíve prenosné priehrady na chladenie supravy,ťahali čerpadlá atd ,Ficko zmenil zákon odišli,lebo nemožu ťažiť,všetky nálezy a výskum zobrali zo sebou,
Myslíš že sa sem po tomto ešte niekto bude hrnuť,pojdu do Ruska.alebo Južnej Ameriky kde nie su ekoblbci vo funkciách,
Chrániť prírodu je pekná vec len to mali utobiť pred 20 Rokmi teraz už nie je čo chrániť,aspon nie tam kde sa dá ťažiť,
Konečne jeden článok ktorý je inteligentne urobený,tí páni dole ktorí kritizujete,geolog nie je ekonom ani politik,preto sa vyjadrím,po zmene banského zákona to u nás nebude robiť nikto,teda žiadna normálna spoločnosť,nebude dávať prachy do vrtania a hľadania s tým že nebude mať zisk z ťažby,takto skončili aj najväčšie zásoby zlata,mastenca a uránu v Europe čo sa u nás objavili,ťažiť sa nebudu,potom ale nech ľudia neplaču a nesťažuju sa na život a poduroven,ekologovia kecaju bludy o ťažbe,pritom im nevadí aké su zdevastované lesy a príroda,ťažba by bola pod zemou nič by nepoškodila,ale toto su všetko politické hry,ako prísť k pozemkom a potom sa bude ťažiť ked to bude moje,urobím si nový zákon pre mna.
Vodík je zmysluplné palivo buducnosti a je defacto nevyčerpateľné,dufam že sa toho niekto chytí a vymyslí sposob využitia vo viacerých sférach skor ako bude neskoro a začneme mrznuť bez plynu,
Neviem či to sem niekto dal zhruba podvečer 18.00 UTC sa oficiálne sformovala novozložená armáda v Novorussii z vyslužilých vojakov a dostojníkov a špeciálnych jednotiek Ruskej armády v sile 3 Plukov s ťažkou bojovou technikou,Moskva to potvrdila s tým že sa jedná o slobodné rozhodnutie chlapov v zálohe a do toho zasahovať nemože,išli tam z vlastnej vole brániť ľud Novorusii.
Ved preto som to len potvrdil a pokračoval defacto v tvojom článku,
Furik
Lenže na rozdiel od nás oni maju a my nie,objasním,nerastné zdroje,potravu tiež svoju,zem veľku kde sa to dopestuje,,,čo máme my,,?,,načo nám budu dengi ked ich nikto nebude chcieť,,?,,
To je FAKT PAKT AK
Si niekto myslí že sa dá vyhrať 3 vojna,
nie,
Nechajte nám furika,sharka a ostatných,aspon je oživenie a sranda,
No len keby potom nezrušili debaty,,
Cratos38
ono je to zasa o politike,utrieť huby,pretože práve zvyšok Ukrajiny potrebuje suroviny z východu,teraz sa zahráme na dobrodincov a o týžden ich vybombíme lebo nám akože nedaju zadarmo,k tomuto ľahko može dojsť,lebo UA je v háji,nik normálny im nič nedá zadara,
Ono dávky ľudom UA kráti aj vo vlastných mestách už od leta,
Dusor
Mali si zbaliť svoju biomasu a odviesť nazad do štátov
Lebo mu začína lepiť a riadne,pred týždnom sa prehupla cez Ural pani zima a v Moskve je -20,no a tento víkend už dorazila aj na Donbass už aj tam je -20,dávam tak týžden,12 dní a máme ju aj tu,
Bob,f
Ale stalo a u nás pár rokov dozadu sme prišli o dve.MIG 29 na Spiši pri nočných letoch,ked zozadu vletel druhému do motora,dlho sa kauza ťahala kým sa to objasnilo,nezodpovednosť,
Fajn že si dal to video,bol by som zabudol v stredu bolo v Moskve už -20 od Uralu ide riadna kosa a v nedeľu už dorazila na.Donbas -20 takže ,týžden,12 dní a máme to u nás,
mrNobody
nemiesaj sem najsilnejsiu zbran aku ludia vyrobili,bavili sme sa o laseroch,v case rusko cinskeho konfliktu este nemali v tych miestach rusi ani postavene stoziare nie este draty s elektrinou a doteraz na 2 miestach toho konfliktu nemaju este elektricke rozvody a pouzivaju generatory a solar na energie,
len tolko k tomu,dakujem,
abraxas
rychlu navratnost pri eko energiach ako aj cerpadlach by mali jedine ti co by si to ukradli,inac je to fakt nad 10 rokov a kupujes nove,
dusor
potis voloviny,presne tak som to aj ja zalohoval.ked vidim kam to speje,vlastna elektrina ta mi tlaci cerpadlo stale lebo je to minimalny odber,k tomz LPG infrapece,su sice drahe ale aj teraz sa naklady vratili po 3 rokoch,krb,kombinovane kurenie ako hore napisali,nie spolahnut sa na 1 zdroj,je viac moznosti,zemny plyn.propan.flase.elektrina,uhlie,drevo,aj v bytovkach sa da kombinovat nie sa spoliehat ze nejako bude,
inak je to dobra hlupost ze sa to neda
ved toto je nieco akoby ste isli rano autobusom a sofer vezme 10 a ked idete tym tym istym na druhy den tak bez mihnutia oka vam zabije ze 50
dokedy bude takyto bordel v state Danskom..??:..
ako dobre dopredu vediet ze nadalej funguje biela mafia,
absurdistan je slaby vyraz na tento bordel v state,zakony su uz davno na kadeco ibaze platia len pre ludi nie pre vyvolenych,preto potom mali padnu na hubu zbankrotuju a liecia si nervy u lekara ktory ich z usmevom na tvari vycicia ako upir,
asi tym chcel povedat ze okrem par tv kde idu zaujimave veci ako dokumenty,technika,historia a zopar kvalitnych filmov nad ktorymi treba aj rozmyslat tak bezne komercne stoja za velke hotentoto onee,,
a tie si clovek pozrie aj na normalnej tv lebo tam nepotrebujem 3*D efektove blbosti,
Odporúčame