Wilko
Keby sa rusi rozhodli že sa začnu rozpínať ako máš ty obavy,tak vedz že taká sranda ako NATO a EU nemá akékoľvek možnosti na zastavenie takého kolosu ked sa pohne,,,len dalej vrtajte do medveda a naučte sa plávať rýchlo za oceán potom,,
Porošenko má zastaviť Rusov,,ty máš koľko rokov,,?,,puberta skončila,,filmy typu Rambo učinkuju,,?,,,
ČSSR malo pol miliona chlapov v zbrani,mali sme elitnu armádu zálohy aj CO ,niekoľko stovák lietadiel,bombardérov,stovky tankov,tisícky diel a rakiet,,,
A v 68 nám to bolo platné ako mrtvemu kabát,
Obsadili nás kým si sa stačil v kasárni zobudiť,,


