uz ma to ani nebavi pisat bud ma zmazu alebo vobec mi to neprejde
ta vyzbroj je ruska tak ako aj my mame ruske zbrane a estze asi 60% sveta,
odkial ich ma Novorosiia -? je to z penazi ich zakonneho prezidenta,ktory zdupkal do Ruska a aby tam mohol v klude dozit tak musi poustit zopar nakradnutych grosi a drzat vychod,
vojaci nie su rusi su to Novorosijci,v stredu o 14-00 to fotil UA heli MI17 ked som tankoval na benzinkre isli tahace s hufnicami 28 ks,Grady a Hurikany 15 ks a tanky T 72 BM aktivne pancierovanie 45 ks.a zopar vojakov v nakladakoch,
doporucim novinarom ist tam osobne natocit pokecat a nekecat,plukovnik mi nos neodhryzol ked som sa dal do reci.asi preto ze normalni ludia chcu pokoj a mier.a ludia co museli ujst pred fasistickym vrazdenim sa vycviceni vracaju nazad.
tot vsjo.
shatrkovi doporucim nech sa ide pozriet do skladov UA armady ako sa vyrabaju modifikacie T72 ktore UA nemalo..domaci kutil by sa hanbit nemusel za tie zvary a platy co lepia z rozstrielanej techniky


