Pichliač=/nemožem napísať tvoj nick neprechádza mi to berie to ako nadávku na k,,/=
Poviem ti zopár slov k tomu o čom vie už málokto,
Doležité spisy v archívoch nenajdeš,polovica toho čo je tam bolo upravené podľa toho kto bol u moci,
Ešte teraz mám doma čísla a fotky aut ktoré odvážali doležité a pravé dokumenty z vládnych archívov v časoch ked sa k moci dostal menovec zabalzamovaného,preto si nikto netrufne zrušiť jeho amnestie,lebo na každého niečo má,alebo jeho rodinné klany,
Pravdu o tom ako to naozaj bolo sa možno dozvedia naši pravnuci ak vobec,
Su to hry mocných tohto sveta tak isto ako pokitické vraždy,nás to zaujíma my sa to však nedozvieme a našich dedičov budu trápiť iné veci ako to čo bolo v politike a režime,
Vezmi si len dnešnu mladu generáciu = o živote a systéme pred r 89 nevie 90% z nich nič,
KK = každá doba má své ,,,,,= doporučujem jeho pesničky,vhodné na každý systém aj ten terajší,


