Ruská televízia zverejnila zábery o zostrelení lietadla, vraj ide o podvrh
77
- zalezi to vsetko od okolnosti na vojenske misie vzdy chodili minimalne po 2 pary ak by to jednej dvojici nevyslo,
zavisi to od toho co ides robit,stary skuseny sniper nema problem sam si vyratat si vsetko potrebne k strelbe,druha vec je ze ked ide pohyblivy terc a velku dialku nad 1.5 km,,tam je vzdy zameriavac aby si sa nerozptyloval nastavovanim sam lebo nestihas menit nastavenia aj strielat,
aj do kilometra musis byt dobry macher aby si sa trafil,,
strelba v realy nie je film..slnko,tma,hmla,vietor,uhil,zakrivenie,velkos t raze,ciel,pancier,sklo,odraz,uhol,,,,atd blabla,,,
dojdi dakedy na vojensku pri Malackach a odskusat si strelby na 1 km.zmeknes,,