rastie iba mimo amickych zakladni v nemecku ....ty vole....
rastie iba mimo amickych zakladni v nemecku ....ty vole....
nechce sa mi teraz citat vsetky prispevky
ak sa pametate pred par dnami turecke letectvo pokropilo kurdov a svet nic ticho,,
a par dni dozadu cca 2 tyzdne uz boli zhodene zasielky zbrani aj zdravotnickeho materialu len o tom zostalo ticho lebo amici sa presne trafili medzi jednotky ISIL..
darmo humanitu bombami maju odskusanu tam triafaju presne a vsetkych bez rozdielu,,,
zhodit pomoc tam to uz treba mat aj mozog v prilbe a vediet zamerat kam s tym...
boze to je blby clank..
kazdy scitany vie ze nemecke mozgovne a technologie putovali velmi rychlo za ocean,od hlavnych inzinierov V2 az po technikov co pracovali pri vyrobe,ved cely amicky vesmirny program vytvorili nemecke mozgy vratane rakety Saturn 5 vdaka ktorej sa dostali na Mesiac.
takze su to bludy,nemci pomahali vo vesmirnych pretekoch s rusmi a zato im boli amici vdacni a radi im aj im potomkom budu aj teraz platit dochodkove renty tak ze o tom nikto nevie.
nerob srandy ze plynovod uff,,,vyhodit do luftu,,,
strasne spomienky,,,pana ja som sa toho nastvaral,,,raz jedneho kamosa len tak napadlo ze je zakopany poklad lupeznych rytierov,co mu vraj povedala vestica,presne na jednom mieste,,ja blbec som vzal hladacku zapipalo to fasa taka nahoda,alebo stastie,,
no uvarili sme gulas hrkli stolicnej a vzali zbijacku s centralou,,,
no...pruser..bocna vetva plynovej rury do vedlajsej dediny,,,
no a to je iba jeden z vela pruserov v zivote,,toto bol ten najmensi,,,
Tak nejak T64 To mali na 5 minut ale akonáhle boli k dispozícii nové RPG už padli na 2'30,
T72 detto,,3'minuty
Aktívne pancierovanie predlžilo život,
Otázka stojí inak,načo su nám dofrasa Tanky ked možno máme teraz 10 Chlapov čo ich dokážu obsluhovať ,,
A to akože ideme ja neviem,namazať vazelínou tie zhrdzavené čo stáli 25 rokov a na tych,,?,,
už teraz sa z nás každý rehoce,,
Ked tu budeme mať fungujuce hospodárstvo a prebytok HDP nech sa hraju na vojakov,
Dovtedy su nám všetky takéto veci akurát na,,,,,,
Okolo je aliancia a ak sa sem rozhodne vliezť nealiancia tak ani 500 tankov nám nebude nič platné,,
V myslení vláda začína uspešne dobiehať Kyjev,,,,
No len tie dosledky potom,
A to si človek myslí že ho už nič neprekvapí v živote,
Aký hlboký omyl
Ked čítam hlavne Sharka,
Toto sa tu už rozoberalo
Hore boli 3 AWACS lenže vojenské záznamy hovorov sa nikdy nedostanu k civilom,a kým ich pustia o 50 rokov tak nám to už bude jedno,nebudeme tu a ostatní na to budu kašlať,
Tam su uložené všetky dáta aj komunikácie,mali monitorované uzemie od Bulharska po Polsko,takže ked treba hlavný dokaz ten je v Awacsoch a satelitoch,,
no,,
protiruská uderka má nočnu,,ktovie čo za sprostosti dávaju v telke že su hore a píšu sem,,
aspon sa vykecaju v noci,
a preco sem nedali ze chlapcov z TOP Gearu
poslali z Argentiny rovno supom domov...
a to len preto ze mali na testovanom Porschiaku akurat cislice ktore zhodou okolnosti
sedeli datumovo s vojnou o Falklandy ktoru viedli Anglicania a Argentina..
to by boli zada konspiracne bludy ako aj toto tu.
rozmyslaj
ruska armada tam mala stale vojakov,,bola to ich zakladna,,
ak ti to nedobehlo u nas bola niekedy CO rovnako vybavena ako armada
a tam sa to nezmenilo ako tu,stale je tam domobrana vo forme nasej CO
naozaj to neboli ruski vojaci,ti z kasarni nevysli,zaistovala to domobrana Krymu,
keby si poznal rozdelenie a vladne predpisy o Kryme tak vies ze hlavne slovo tam ma generalny prokurator a sef vlady,,staci vydat rozkaz a domobrana musi nastupit,nepodlieha rozkazom z Kyjeva,to su zakony danej oblasti prave koli armadnej zakladni,
nikto nemoze riskovat ze sa niekto zmocni raketovych systemov.
uze vsjo choroso,,
link ti neviem dat ja som to kukal priamo na krymskej tv.
nie neviditelnymi ale
nepocutelnymi
aj to sa tyka len poslednej generacie ktora je zalozena na principe reaktivno fuzneho pohonu bez vrtule a skrutiek,,
to bola pecka--
nemoze nic brat lebo tam nic nema naco by to ucinkovalo,,
vraj mozno asi lebo...
no nasa demokracia sa tiez nema cim chvalit tak neviem naco kydaju na rusky system
u nas ked ludi rovno neodstrelia tak zahadne zmiznu v kyseline alebo jame v lese
ale to je predsa demokraticke nie,,,
pokial bola VZ a NATO
v rovnovahe
nikdy vo svete nehrozila skutocna 3 sv vojna,,len napinanie svalov,,
zial demokracia chce tu 3 sv vojnu silou mocou vyprovokovat..
objasni mi pojem nudzova
ako ty mozes vediet co je nudzove ked nevies a nepoznas moje frekvencne pasma na ktorych vysielam
jednoducho NATO potrebuje silou mocou vyprovokovat konflikt
a tak hladaju vsetky mozne zamienky
uz tu mame udajne overene zostrely MH17 povstalcami,,
zajtra bude co...zatmenie Slnka urobene Ruskom...
chlapci v ponorke maju plne kalhoty,,,
no to asi nevies ako sa tam potom ti chlapi vyberaju,ti maju tazsie psychotesty ako hocikto hocikde vo svete,
musia vydrzat ponorkove choroby a depky po dobu ponoru co moze byt aj cely rok v bojovom nasadeni bez vyplavania,na hladinu ..tam neberu protekcnych mamlasov synak,,
divna logika
jasne ze tam nemohli byt ruski vojaci,,
kedze tam stale boli,,
ale ty to nepochopis aj tak..
pozri si vcerajsi rozhovor ak vies po rusky s Nikitom Michaljkovom.
nebo islo do Anglicka a potom si vybrala bohateho Gtreka ajaj ta sa ma,,,
ale ja si nestazujem.,,zijem si to co chcem a je mi fajn..
jasne ze na to sa nezabuda,,
spomienky zostanu,,
len pockaj s cim pridu o par dni..
dispecerske strediska v Kyjeve a na UA boli obsadene povstaleckymi dispecermi ktori nariadili zmenu letu lietadla presne do drahy letu bojovej hlavice alebo pred kanony bojoveho stroja...
amen..
demokracia dostava riadne po drzke tento rok..len to tak kvitne..
uvidime dokedy to vydrzia takto tahat,,ludia nie su gumicky a jojo..
raz trpezlivost dojde,,
potom bude nielen Kyjev utekat.
Odporúčame