vcera bol rozhovor s Nikitom Michaijlovom,,ak trolovia vedia kto to je,,
a ked sa ho opytali ci nenatoci filmo okupacii Krymu,,
divne sa pozrel na zapadnych novinarov a povedal,,
film o Kryme natocim velmi rad ak to stihnem,,
lenze Vas musim sklamat .mozem tocit iba film o ruskom Kryme pretoze nikdy iny nebo stale bol ruskom-takze neviem pani o akej okupacii vravite.
natocil som filmy o Stalinovej genocide o cervenych cistkach ale nemozem natocit nieco co si niekto zela len na objednavku ako vy,,,
mate dost pomylene videnie skutocnosti,
ja tocim realne veci ktore sa stali a za tie som bol aj celosvetovo uznany a odmeneny..

