NSA,,CIA,,NORAD,,HASSPA,,MOSSAD,,
socikovské Stb a Kgb boli amatéri proti tomu čo je dnes,
NSA,,CIA,,NORAD,,HASSPA,,MOSSAD,,
socikovské Stb a Kgb boli amatéri proti tomu čo je dnes,
Kto rozmýšľa ekonomicky tak si to urobí,,
Je rozdiel mať závislosť 100% od štátu alebo 10% ,
Viem o čom vravím,energie nikdy lacnejšie nebudu,a čo si vyrobím sám to mám nemusím kupovať,
Hovoríš že je to drahé,,,to je vec pohľadu čo je drahšie a čo ekonomickejšie,
Ani ja nemám státisíce ale postupne som to rok za rokom robil,krok za krokom,kedže viem že má čaká vysoký švajčiarsky dochodok tak si to chcem zaistiť aby som neskapal z tej výšky energií vtedy,,
Zasa viem pochopiť ľudí ktorí si to sami nevedia urobiť,a firma naozaj vezme 8/-10x tolko kolko to reálne stojí,
Len kľud,ved ani mapu ešte nemá nakreslenu poriadne,,
Lebo by vedel že sovietske družice a sondy su priekopníkmi vo vesmíre a prve boli na Venuši,Marse,Merkure,Mesiaci,atd,,,,
Heh hej tak nejako si to pamätám,
Madarsko bolo nástupný štat pre rozkrutenie 3 kolony neziskoviek,
Asi počítali práve s tým že to nie je slovanský národ a skor rozložia systémy celkovo v okolitých štátoch a naočkuju sa tam a vymažu nežiaducich politikov a zostanu len tí im vyhovujuci,,
Ibaže nepočítali s tým že ked budu doslova utláčať a drb,,a,,ť,,, národ a národné povedomie tak madari ako národniari prví opäť precitnu,,oni su citliví na takéto veci,,vidno to už tým že nikdy nemali v láske rusov ale prvý tam išli dobrovoľníci do Novorussii proti fašistom,,jednoducho madari tiež už nič nechcu mať spoločné s minulosťou,,
Zlo sa vždy zničí samé,,a cesta ktoru USA nastupilo inam nevedie,
Nikdy nemali na svojom uzemí vojnu,riadnu vojnu ani revoluciu,,
Historiu neoklamu,,musia tým prejsť aby pochopili,,
Ak to prežiju zmenia sa,
Aj my by sme mohli zakázať,,,
Somárske mäso a ich prispevky z klbás,,,
Toľko odľahčeného humoru takto cez víkend a pred polnocou,,
Hned je človeku veselšie,,,
Napíšem to takto,,veelmi dávno som zaskakoval pár krát za chlapa ked ochorel a išiel pre peniaze pre celu fabriku 1300 ľudí, do BA a nazad na východ v obyčajnej škodovke,žiadny pancier a trezor,,každý nech porozmýšľa prečo sa to niekedy dalo bez problémov a nik o tom nevedel,
Hm dobrá otázka,,
Kto vymyelel manželstvo,,,?,,a čo to je,,,?,,
Takisto ako peniaze,,,
Ťažká otázka,,ťažká odpoved,,
Pekne prirovnanie,,
Minule som stretol kamoša čo robí v Anglicku,kukám krásna baba vedľa neho,čierne dlhé vlasy a modré oči,,
,,to je odkiaľ taká samica sa ho pýtam,,,z Anglicka,,,?,,
A ona = ja is russii,,
No,,,?,,teda človek čumí čo všetko kde rastie,,,
V určitom veku už ustupuju tie veci okolo rozumu a porozumenia a človek si potrebuje niečo,,
Čo ja viem,,dokázať,,zmeniť,skusiť,len tak,,nezávezne,,,
Ešte ked k tomu vie že aj ženská nie je bez viny a neviniatko,,,
Zadok ako srdce,,,,hm,nnnto je dobré,,a tak akurát do dlaní ešte lepšie,,
kto ,a nejaku fesnu susedku,hlasate sa,
podme,,,
mam rad take kaukazske typy,hnede dlhsie vlasy,zmyselny zadok,,,,atd
darmo aj Zeus furt lietal z kvetu na kvet...
-- no cakam na cirkevnikov to budu blesky,,,
k nahradam za plyn som uz tiez dusorovi pisal
ano vsetko sa da len treba chciet,
lenze to je to ze monopoly by nemali z ludi ksefty a vlada naplnenu kasu..
kazdy by mal zacat sam od seba a nespoliehat sa na to ze to vyriesi stat,,
aj malym kuskom z obnovitelnych a kto ma dom ten nech neplace daaavno mohol byt na 90ˇ% nezavisly od statu,,
toto sa uz preberalo dookola x krat
zapadne a juhozapadne nie,tam si vystacia s Norskym.to je tych 10 az 35% spotreby EU
stred a vychod Europy je zivotne odkazany na ruske dodavky,
Bulharsko.Rumunsko.Cechy.Slovensko,Madar sko,,cely Balkan ,Rakusko,casti Polska,Nemecka.Talianska.od 85 do 100 % zavislost od Ruska.
stranger
nikdy nevrav nikdy,nevies s kym si ta mozu pomylit na koho sa podobas,alebo ako by mohli ohrozut tvoje decka,,
istota je prevencia,,
hotovo..Geronimo..Hawk,
ved si chlapi vsimnite ze aj pc mate sledovane podla toho co vas zaujima,kuknite sa zavse co ste hladali minuly den,tak su robene ovplyvnovace programy,cez reklamu,vyhadzuje vam po rohoch to co vas najviac zaujimalo tento tyzden,
ked hladam elektro suciastky furt tam mam ich reklamu,kuknem na novinky z vyroby TV a uz mi vyhadzuje akciove ponuky,,,atd,,
no po 22 vam vyhadzuje aj to co cez den nemoze tak otvorene,,
vitajte v Matrixe.
nieee ja sa nebojim ani nemam obavy,takychto grazlov a nepriatelov rezimu uz maju podchytenych,,
rovno som vsetky kamery zalepil a hotovo,nepotrebujem aby mi tam cumel uchylny IT polis co sa odbavuje,,
vratil som sa ku klasike fotaky su na fotenie,navigacia prenosna v aute,hudba cez LP a MG a HIFI aparaturu, aj tak je to o 10000 x lepsia kvalita ako MP srandy,
velmi davno som dostaval dobre rady ktorych sa drzim,,
ked sa ti neda prerubat drevo,vezmi si tazsiu sekeru..
ked sa ti neda zatlc klinec..vezmi si tazsie kladivo,,
no a ked sa mas hadat so somarom tak sa otoc a chod prec lebo si Vas este okoloiduci pomylia..
alebo pouzijem to nase stare
..na mnozstvi nehledte,,,
JZ,
budem si to pametat
Oregon
Poznámku beriem nazad,nevšimol som si detail,prepáč,
Dakujem hlavnému stanu za obšírnu odpoved,,
Dospel som k tomu istému názoru že USA vyrábaju akurát tak veľké Hov,,,,,
Ktoré pomocou armády rozvážaju všade do sveta,,,
Dakujem,síce sa v kuchyni vyžívam je to moje hobby ale rád sa nechám obslužiť,,,Dddd----
A chlapci zaiste nebudu proti,,
A možme kuť konšpiračné teorie,,
Škoda že sme sa nedali dokopy pred voľbami,žiaľ nikto z nás asi nemá predkov uložených v zlatých sarkofágoch aby sme mohli presadiť politiku rozumu,,
Ktorá je u nás hlavne politikou penazí ktorá vládne a je na kopci,
Odporúčame