Vláda chce zakázať vývoz vody, ale prečo povoľuje vývoz zlata a iných nerastov?
Smutné je že politici rozhoduju o zákonoch o ktorých by mali rozhodovať v prvom rade odborníci,inak tu máme tskéto paškvilné obludnostinktoré každu chviľu novelizuju,
A čo s tými rurami,ktoré su dávno z vodných zdrojov priehrad natiahnuté za hranicevštátu,to chcuvsko riešiť,zabetonuju a zavaria ich,,,či,,,?,,,
Su to stavby stare desiatky rokov,
Voda stale vyteká,kde ju chcu zadržať čo si ju daju do sáčku v parlamente,,,?,,čo tak hlavne rozumne mať dohľad nad jej vývozom aby sa naplnila štátna kasa a nie sukromné vrecká,,,?,,
nerastne zdroje a zlato,,?,,od čoho je dohľad,banský zákon a danováci,,,?,,
su len na to aby malému predajcovi nasadili pokutu za slabo vytlačený blok s 5 Eurami a dali páku 300 ,,?,,,pokute,,,?,,,