Už som sa raz k tomuto vyjadril
Prvé stretnutie bojaschopnej americkej armády v ostrom boji proti Ruskej armáde
By znamenala
Ich prvé aj posledné nasadenie v priamom ostrom boji,
V druhom kole by už amíci srandisti nemali koho nasadiť,
Už som sa raz k tomuto vyjadril
Prvé stretnutie bojaschopnej americkej armády v ostrom boji proti Ruskej armáde
By znamenala
Ich prvé aj posledné nasadenie v priamom ostrom boji,
V druhom kole by už amíci srandisti nemali koho nasadiť,
Už prvé body na rokovaniach neprešli,
GMO potraviny z USA su stopnuté tabu tie neprejdu a to by bolo 65% obchodu z USA
Čiže uvidíme ako padnu na čokoládu zo zvyškom,,,,
Som zvedavý či garda stihne prefarbiť kamikadze žoldákov čo su tam a vyrezať tetovania ŠJ na rukách,,
Písal som o tom ešte pred prepuknutím eboly ale neprešlo mi to,
Poukazoval som na to že to bude smerovať k vyhláseniu výnimočnému a vojnovému stavu aj v EU k čomu vlády smeruju,tým že neuzavreli letiská,
K čomu by došlo nemusím starým záložákom objasnovať,čo je vojnový stav,pre civilné obyvateľstvo,
Mladých rusov sa tv pýtali na ulici na životné heslo a ako žiju a oni,,
Mi žijom chorošo i mi chočem žiť chorošo kak do sjuda,
Poprosím Ťa objasni mi v čom su USA hospodársky najmocnejší,,,?,,,
Je pravda že ruské výrobky bežne u kás nedostať ale okrem nových japonských mašín mi na chalupe v pohode hrá už 30 r,ruské rádio,telka,ide vysavač aj ohrievač vody,,nevedia čo je porucha,rád mám ruské jedlá su zdravé,mal som ruské autá a nemali poruchu,,teraz mám nemecké,
Okrem toho sa bez ruskej ropy plynu,jadra a surovín nezaobídeme,,,,
Ale zatiaľ som nič nepotreboval,ani nemal potrebné kupiť americké,,,teda čo vyrábaju,,,?,,,
lebo tie pc a tablety hromadne vyrába Čína,Malajzia,Thai Wan a Singapoor,,
A nikoho nezaujíma že ich vymysleli v Japonsku alebo USa,,,
Tak čo také vyrábaju že bez toho nemožem žiť,,,?,,,
dakujem,,
vivat policia,,
keby to bol bezny sofer uz nema vodicak a je predbezne zaisteny,,,
a vysledok by bol - neprisposobenie,,mal predvidat,,mal spomalit ked nevidel na cestu,,
ale kedze to bola policia tak vysledok bude
civil nemal potrebne farebne reflexne prvky a niekto ho hodil rovno pod prichadzajuce policajne vozidlo,cim sa nehode nedalo zabranit,
ja som tam nebol,cikal som len na parkovisku a dosiel nejaky bezdomovec s igelitkiu ze je to dar za pohnojovanie travy,,
tak doma vybalim a tot nejakych 100 tisic,,
tak dobre teraz sa opalujem na vrchu v Rudohori,,,sak to bol dar,nie,,,
takych darov tu uz bolo,
Krásna debata,
Aspon som si zopakoval vulgárne výrazy z puberty a mám rozšírené obzory ako ich použiť,
Veru tak kacktusssik
Máš pravdu ešte stále sedia v Kyjeve vo vláde a nehompáľaju sa na kandelábroch,,,
Áááno William máš 100 bodov,,,
Hlavne to vidno v Afganistanen
Pomáhaju,chránia,nedaju ani vlas skriviť na hlave a zaisťuju plantáže a bezpečné dodávky
Marišky,koky a hašišáku do celého sveta,
Celoročné maju opodstatnenie v južných krajinách ale tam maju poväčšine letné,
Letné na leto zimné na zimu,bodka,
30 rokov po cestách v celom svete,vlastná skusenosť,
celoročné aj letné su na ľade a snehu len na jednu vec,,
Idioti sa furt našli aj nemehlá,,žiaľ druhý na to doplatil,tak ako dnes,
Tiež nám pri proti tankových minách vraveli aké je to bezpečné a vojakovi to neublíži po nich prejsť bo to je len na tank,,,
Ale už podporučík po nej neskákal ako ten pred ním 3mesiace skor,lebo jeho to rozložilo po celom cvičisku a ešte 2 vojakov vzal zo sebou a 15 ranení,
Tibor
A kto ti bráni založiť firmu a podnikať,čo s tým ma spoločné vojsko,,,?,,,
ja mám 2VS a ešte 1 VS externe popri robote,a aj tak som išiel robiť vodiča technika na ND pre strojárstvo,po svete aby som si zarobil na to čo chcem potom sám robiť a podnikať,nebolo to ľahké ale nenariekam že nemožem,ani som nezostal vonku ako pol miliona Slovákov ale vratil sa sem a pretláčam sa s vládnou byrokraciou,
A idem krok za krokom,nemám miliony ani mercedes,robím čo ma baví a to je viac ako mať len peniaze na učte,mám radosť z toho čo sám dokážem a vyrobím a nezávidím druhým,
No tak 3 x mi to tam dalo,,nevadí,,
Akurát sedím na Vepri vytrepal som sa hore je krásny den a hľadím na Tatry tak trocha blbne net príjem,
++
Velmi pekná premrznutá spomienka,,,
No toť aj v Dunaji takto sa podarilo utopiť jedno T ked sa mu nepodarilo prejsť na druhu stranu,
No vyprošťovák,,kua ten keby nevytiahol tak už len rozpáliť autogénom do zberu,,,Dddd----
Inak to meno je za milion
Američan = D,Orlov ++++
akosi v USa niekomu nedochádza že od 91 roka je po svete etablovaných miliony rusov a starých šľachtických rodov,ktorý tam mali rodiny,
Ved v NY počujete v reštikáchuž viac ruštinu a poľštinu ako angličtinu,
Inak to meno je za milion
Američan = D,Orlov ++++
akosi v USa niekomu nedochádza že od 91 roka je po svete etablovaných miliony rusov a starých šľachtických rodov,ktorý tam mali rodiny,
Ved v NY počujete v reštikáchuž viac ruštinu a poľštinu ako angličtinu,
Medzi obyčajnými ľudmi nikdy neboli problémy a násilie
Vždy to vyvolala hrstka politikov na oboch stranách ked došlo k obsadeniu časti štátu gardou,,
Normálni ludia tu medzi sebou nažívaju obchoduju a nepotrebuju viesť vojny,
Vojna vždy bola len niekomu na osoh a obyčajní ľudia to nikdy neboli,
Sfanatizovaní blázni sa najdu v každom štáte a spoločenstve takých treba hned na počiatku izolovať,
Odporúčame