Tibor
Keby boli ľudia normálny tak je tu nadalej socializmus možno s ľudskou tvarou a pozmenený,
A bola by spravodlivosť,
Tibor
Keby boli ľudia normálny tak je tu nadalej socializmus možno s ľudskou tvarou a pozmenený,
A bola by spravodlivosť,
Tibor
Napíšem ti to zhruba takto,
Myslír že sme rukovali scradosťou na vojnu,,??,,mna vzali MP rovno spred školy po záverečnej skuške,pretože som povolavák dostal domov kde som samozrejme nebol mesiac a nik ho neprevzal,,rodinu som potom nevidel pol roka,,tu ide o to že tými blbovinami prejdeš na počiatku,buzerácia je všade aj dnes,treba vedieť korčuľovať medzi tým a nebraz to všetko vážne,lampasáci sa cez den odbavili na vojínech a v noci ožrali,,,,vtedy mali vojíni vánoce
Čo ti dala vojna = hlavne malej posaádke na hranici = samostatnosť,nemáš čo jesť = postaráš sa.aby si mal,potrebuješ mat čisté opraté a vyžehlené veci,,,??,= no tak si to musíš urobiť,,vojín se stará vojín má,
Chceš mať čisté topánky,teplu vodu,hygienu,,,?,,musiš sa postarať sám
Velké posádky zasa pomáhali pri stavbách,na poliach,sadili,zbierali,mávali besedy s deckami v školách,učili ich čítať mapy,
Technika,letectvo,radary - sofistikované systémy,potrebovali fest odborníkov,riadenie tankov,lietadiel PVO,takisto,
Eurotik+
hned idem pohľadať Dire Straits,,,,fajn nápad,,+++
S100
keby si bol v obraze tak by si vedel odkiaľ madari získavaju hlavné požičky.a uvery,Rusko im vlani poskytlo uver 50 miliárd,teraz je podpísaná zmluva že Čína dostavia a postaví nové elektrérne v Madarsku,
S kým je to všetko prepojené,,,iste nie z Bruselom,
A vieš prečo,pretože cez EU fondy nemožeš dotovať to čo my vychodné štáty potrebujrme,ano su nám treba cesty na tie ti EU da,
Ale už to nemožeš použit na rozvoj hospodárstva,reálne vytvorenie fabrík a pracovných miest priamou podporou vlastných ľudí,
Stavať cyklocestičky.a parky si bude každá dedina ked tam nebude 50 % nezanestnanosť,
SOS
ak ste videli príchod Vladimiroviča na rokovanie po plyne a Ukrajine,a ako to komentovali novinári že urobil kiks a flopá lebo prišiel už ked všetci sedeli a bol príhovor,
Tak toto povie len mladý alebo blbý elév,
Vladimirovič prišiel presne v štýle historických starých nepísaných pravidiel,,
Dal všetkým najavo = prišiel Cár povstante /obrazne povedané/,
Jednoducho týmto príchodom ukázal na fakt že Rusko je hrdá zem a nikomu sa nebude poklonkovať a plaziť pri nohách a kedže EU sa k nim správaju ako sa správaju dal najavo čo si myslí celý ruský národ,
Bol to prejav toho že si je vedomí že za ním stoji 85% národa a tak sa aj správa,
Nie povýšenecky ale hrdo dostojne a bez podlizovania,
Ak sa k Rudku EU nezačne chovať ako k rovnocennému partnerovi,
Obyčajný ľud na to doplatí žalostne,
Madarskom začal koniec soc,systému v povodnej forme,a znova vdaka nim bude končiť nepodarený pokus podrobiť si vazalstvom východné štáty aj ked je to ugrofínsky národ atablovali sa tu a prežili tisic rokov,aj ked niekedy robia politiku na hrane prežili a dokázali žiť so svojimi susedmi,,
Takže 1956/1968/1989/1991/ a ,,?,,,
Dovolím si povedať a vsadím na to bednu kvalitnej ruskej stoličnej vodky že,,,
Týmto krokom pokiaľ sa proti USA nepostaví Brusel a zvyšok EU tak
Je to začiatok konca zblbnutej EU tak ako si to slávnostne naplánovali,
Tento krok nie je krokom proti madarom je to krok proti každej krajine ktorá sa opováži mat vlastnu politiku a hájiť vlastný ľud,
Komu to nedošlo,začína koniec jedného systému,
Tamaron
Preložim ti o čo mi ide,nepozerám globalne na tento problém,pozerám nan ako jednotlivec,nie čo urobí štát,čo možem urobiť ja sám aby som bol menej závislý od nerastov a štátu
Ked si prepočítaš čo najviac spotrebuješ tak v prvom rade je to elektrina stále ti niečo ide,chladnička,tv,pc,práčka,a tu vieš byť takmer samostatný dá sa to,
Ohrev tepleh vody,teraz je to na sidliskách robené všetko cez kotolne,aj to vieš urobiť mimo,Solárny ohrev vody nie je novinka a máš teplu vodu celý rok,či fotovoltaikou alebo solár panelmi,,,dá sa to,
Vykurovanie = najviac uspory máš ked musíš kuriť čo najmenej = zateplenie je jeden krok,ale v prvom rade projektovat domy,ktorú samy o sebe už su robené ekonomicky usporne, da sa to,
Kurenie cez obnoviteľný zdroj je tiež realita či tepelné čerpadlo,fotovoltaikou na infraca halogén žiariče a vykurovacie koberce,,
To je základ začať sám od seba či v dome či v bytovke,všetko sa dá ked nie uplne tak z veľkej časti nahradiť
Lenže monopoly a zisk,
Pepe Sk
aj Slovensko aj Madarsko už niekolkolkrát urobili prepravu paliva do jadrových elektrární lietadlami,hlavne teraz ked železnica koli vojne na.Ukrajine nie je bezpečná tak aj madari 28 osmeho,,doviezli palivo do jadrovky lietadlami,a nebolo to prvý krát,
Ináč
Prosím ťa objasni mi to ináč som vedľa ako tá jedľa,,
Hlavne tie lode a tu kratsiu trasu,,,,
Tamaron
Problémom Slovenska su nekompetentní ľudia ktorí o tom rozhoduju,suhlas čo sa týka elektrární,ale chod sa pozrieť na Rudohorie,celé lesy vyrubané,holiny kde nič už nikdy okrem buriny neporastie,to su státisíce hektárov mrtvej zeme kde sa nikdy nič neurodilo ani nesadilo,
Osobne som bol zučastnený ked chceli vybudovať velké veterné elektrárne po tých horách kde nikto nie
je,,
Výsledok,,?,,
pán farár povedali,,,,urobíme petíciu že to nechceme,,,a bodka,,
To je obraz doby ,žiaľ,,
Ja som písal kombinovať,,vietor,voda,Slnko,geotermálna,
Netr eba megastavby,5 malých turbín v malej dedine urobí viac ako jedna blboburobená megastavba,
Tamaron to píše niekedy obšírne ale myslím že hlavne preto aby to došlo tupejším hlavám do neuronov,
Už som tiež na to poukazoval,keby bola chuť a vola ,,nie peniaze tie su,,len nie su správne pouzité,
Tak v každej dedine sa daju postaviť obnoviteľné energie,či už voda,vietor,Slnko,geotermálna energia,
Samozrejme že by to nepokrylo celu spotrebu zatiaľ,ale minimálne si dovolím tvrdiť že o 70% by sa znižila závislosť od nerastných zdrojov,
Reku
Ked budeš mať vlastnu pozitívnu vzorku,daj vedieť aký budeš geroj,,
Čiže dokopy dalších 10,000,ak prežije 500 tak je to prvá fáza,
Pritom ani Boh nevie koľko ľudí sa nakazilo a veselo to rozniesli po svete,
Ako viem lietadlá nikto nedezinfikuje a je to prvotriedny zdroj rozvozu nákazy,ak niekto namietne že sa očisťuju pošlem ho do osobitnej školy,
Teraz je pozde tam prijať nejaké iné rozhodnutie ako celé uzemie izolovať a každého kto sa pokusi odísť zastreliť,je to kruté ale jediné riešenie,
A Europa už dávno mala stopnuť harakiri a zavrieť letiská,lenže niekomu tento daný stav vyhovuje,
Čo sa týka tej dezinfekcie a karantény strojov aj ludi pre Rehu a spol
Už po prvých letoch do vesmíru a po pristáti je všetko podrobené prísnej karanténe práve preto aby sa nezavliekol možný cudzozemskí vírus na Zem,,
Od ludí až po prístroje návratových modulov a sond,aj ked preletia rozžeravené atmosférou,kde by mali byť teoreticky vírusy zničené,istota je istota,
Rehu a spol,
Konšpiračné teorie ako tvrdíte by boli keby Ebla bola len v hlavách konšpirátorov,žiaľ je to drsný fakt a realitava iba tupec može byť taký ktorý to odignoruje posmechom,,
Začať hasiť požiar mesta vtedy ked sa chytia posledné nádrže na benzínke,býva už zbytočné,
Rekuhintam
Sa pasuje za akademického vedca prednášajuceho na univerzite,,,
Ešte dobre že sme takýchto pablbov nezažili,,
Je to braz celého štátu a jeho riadenia,školstvo je svetlým príkladom toho akí idio,,,,, su všade nasáčkovaní,
Niekedy dávno sme hrkali na ulici proti nomenklaturnym kádrom a ejhľa teraz ich máme všade ako naklonovaných,,od spodu až nahor,
1970
.Teraz sa v LM preorientovali a vyberaju o polnoci na 4 prudovke kde nie je ani zabludený vták nedaleko benzinky,ked sa otočíš nazad na dialnicu ku kruhovému,inak musíš isť bezdovodne a bez zdravého rozumu 4 Km do mesta a tam sa obrátiť,,,
Lebo značky,,,,
Doplatil som takto o 1 po polnoci ked som natankoval,vychutnali si to,cudzia značka potešili sa odmenám,
Podľa mozgových nepochodov by tomu niečo aj nasvedčovalo,
Máme zázračnu veštecku políciu,vidia predmet na dne priehrady o 9 mesiacov skor ako ju vypustia,,,
Ak sa dobre pamätám najpr na Valka strieľali z ulice,teraz už boli akože v dome,
Celé komando na prvý krát jednu zbran nenašlo potom bola zrazu na posteli,
Podľa tohto usudzujem že taký Sherlock,EdMcBain,Slečna Marlplowa,aj Dan Brown su len obyčajní začínajuci amatéri v konštruovaní deja,
hranice chudoby su relativny pojem v kazdom state,pretoze nie je jednotna tabulka pre vsetky staty,v Nemecku je 15% chudobnych u nas 13% ale podla coho...a aka je pravda,,
keby sme aplikovali rovnitko na hlavu a obyvatela tak u nas mame 90% chudobnych podla tej tabulky,,
takze J-man co tu hadze cisla je zavadzajuce,
kazdy kto trocha pozera okolo vidi ze z nasich ruk si nadmieru zije ten vybajeny zapad.bez lacnej sily by to bolo o niecom inom
chudoba je relativna,niekto je bohaty duchom,a prostredim v ktorom zije a nepotrebuje materialne prebytky k tomu aby bol stastny,
spolocnost zalozena na materialistickom principe fungovania nadprodukcie a nadspotreby miery len jednym smerom - speje k zaniku nie prosperite.
Odporúčame