ja mam skor otazku ze co sa tu v tomto state chce budovat,,,teda aky system,,ak vobec nejaky,,,
lebo uz tu boli pokusy pravice,lavice,stredu,zozadu aj spredu,,len nikto nevie co tu vlastne je,socializmus sa vracia po rokoch,,alebo demokracia v socialistickom kabate,ci nova forma demokracie,
co je zadarmo to sa vrati 100 x drahsie,
co s tymi dedinami kde neexistuju vlaky a kde boli tam uz uspesne rozobrali aj kolajnice a urobili bezecke trate,
potom mi pripada logicky pocin vlanej moci ze pridusia vodicov a vyzmykaju ich ako handru aby ich donutili vzdat sa vlastneho pocitu slobody,,
je to pekne gesto ale co tym dosiahnu,dochodca co nema teraz na vlak ked ho ma za par centov,iste nebude s nadsenim kade tade cestovat,ked sa tam nebude mat za co ubytovat a hlavne pri vysokom dochodku naco chodit a nic si nekupit,,
tu zostanu zasa poskodeni ludia kde su len autobusove spoje a tych je v hornatych oblastiach viac ako vlakov
tie miliony dat na podporu zamestnania by bol lepsi pocin.

