+++
to patrilo k tej odluke cirkvi od štátu,
Pazi
Stigma ti napísal SLOVENSKÝ zákon
Nie Americký,tak si ho prečítaj a píš k veci,,
Stigma
Skus sa opýtať tej vyšráfikovanej mudrlantke dole čo zakončila text latinou a všetko o policajtoch vie,,,
Po tomto asi zmenia zákon aby Vás mohli zviazať aj vo vlaku ked si dovolíte nevytiahnuť hned na prvý krát občianku,,
Ja si to dobre pamätám,a nepletiem,len si robím srandu lebo je už tych bludov denno denne priveľa čo vykopu,,
,,,jasne verííme,,
23 Rokov tajili chemický muničák a olééé zrazu teraz ho našli,,ako fajn načasované,,
Len dufam že sa zazimuju a do Vianoc daju pokoj,nechcem mať hríbovicu jadernu,,
,,,,škoda že som zabudol to zaklínadlo o menšej potope sveta ako sa vyvoláva na opačnej strane,,,
No vidíš a furt platí to isté staré známe,,
Nikdy nie je tak zle aby nebolo ešte horšie,,,
Za každým volom nastupi ešte väčší,,
Ja neviem ale na plagáte má napísané DOBROVOLNE
Takže veľa kriku pre nič,,,,
Škoda že len do Bruselu keby tam dal na neobývaný ostrov isto by sme sa viacerí dobrovoľne poskladali na ich odlety,
Nemožeš ich rozoznať ked dostali všetci rovnaké uniformy,
Lenže kým tí akože schopní ukrajinci podľa teba vstupia do EU tak EU už dávno nebude,,
Hm Detroit,,,?,,
no iba ak by som chcel mať vééľmi véééľký strach zo samoty v opustenom meste,,,,
Asi tak,ak by sme sa aj my tak správali k madarom ako ukrajinci k svojim vlastným s ruskou krvou tak aj tu máme to isté,,
Len politici stále radi provokovali aj u nás národnostné škriepky,kto chce dostať po papuli može si k nim sadnuť na kopec,
Tu nech neprovokuje ,može dostať aj zadarmo,,
Len klud eroosvelt,
Keby sa amíci prvý krát stretli naostro s ruskou armádou,,
Druhýkrát by.sa už nestretli,
Prečo by chýbal na debate,,?,,
Ty kde žiješ,,,tam nemaju internet alebo čo,,,?,,,
a ak nevieš tak už roky sa dá spojiť všade cez satelit,Rusko nevinímajuc,,,,
Odkiaľ som asi pred mesiacom písal,,?,,z karavanu ked som parkoval na noc,,
Technika ide strašným tempom,ešte mám články kde su mobily a kamery s 5 kg akumulátorom a výdržou pol hodinu,a to prešlo 20 rokov aj niečo a kde sme teraz,,,?,,,
za 20 rokov kde budeme už ani filmári scifi neodhaduju,pretože ked sa pozriete na scifi z 90 tych rokov tak 95% z toho je už realita ked ide o elektroniku,
Neviem nejako mi tiež tá spotreba na.LED nesedí,všetko mám doma prerobené na 12 V LED svetlá,,
Ani keby som zapol metrový pás Lediek tak nezožeru 10 Wattov,,
Ale inak ak to vyjde zo seriovou výrobou nebude to zlé ak sa to aplikuje do TV,Pc, odpadnu zložité elektronické pomocky typu 100/200 hz aby to nemalo prebliky,
Čo bude o 200 rokov,,?,,,fu,čo bude už o 20 rokov budeme prekvapený týmto tempom vývoja,
Rolovacie displaye,,skladacie pc,,usb pamäť v kremeni krištáli atd,,ktovie,,,?,,
Pichliač a to máš odkiaľ,,,,?,,
sa preber,dnes štát ani poriadne nevie kolko máme obyvateľov,,a to kde su už nevedia vobec ked to neohlásiš,ked nemáš nikoho a zmizneš tak nikomu nechýbaš a to su stovky čo sa nedostanu do tabuliek,dokonca poznám prípad že žena s deckom nikomu nechýba,lebo nikde nebola zapísana, ked zmizla ohlásil som to na kriminálke,
Pozreli na to a povedali = mi ju tu v systéme nemáme nám nechýba a ked sociálka nič nenáhlási nemožeme nič robiť lebo už ma 18 a je.svojprávna,no a kedže nemala ani decko zapísané ani bydlisko,nikomu nechýba,
Toto priniesla demokracia v praxi,,,preber sa,
Odporúčame