Ja som rýchlo po revolucii vytriezvel,len čo komouši otočili zimníky na jarný strih a vyrazili z roboty tých čo boli na námestí s kľučikmi,,,
Ja som rýchlo po revolucii vytriezvel,len čo komouši otočili zimníky na jarný strih a vyrazili z roboty tých čo boli na námestí s kľučikmi,,,
Ty máš problém s očami,,,?,,,
odkedy je Bratislava krásna,,,?,,,
ešte tak niektoré bratislavčanky aj to su poväčšine zo stredu juhu a východu slovenska,
To že UA vyviezla zlato mi žily netrhá,,
Ale tie vzácne hstorické pamiatky po Skýtoch,ktoré možno roztavia na tehličky ,to je viac ako zločin,,,
A ked rusi unášali z Ukrajiny 42 ton zlata do USA tak jedna tehlička trafila kacktusika a to presne,,,,
PC Roberts je dobrý,má brilantné články už od počiatku konfliktu ka UA do poriadne nakladal gorilákom,
najprv by mohli konečne vytýčiť hranice na Ukrajine a dať ich odobriť aj susedom,aby konečne bolo jasné čo je vobec uzemie Ukrajiny,,,
Ale do zimy to už nestihnu,a po zime,,?,,ktovie kde bude skrytá Kyjevská samodosadená vláda,,,?,,,
Woman
No lenže práve politikom sa možeš podakovať hlavne tým birmovaným kde skončilo slovenské hospodárstvo,,
Aj ja budem frajer ked ťa zlikvidujem a o 25 rokov sa ťa spýtam prečo nevyrábaš,,,?,,,
Tak toto som nepochopil,,,
Može mi to niekto preložit do slovenčiny,,,?,,,
aj to o akých ruských sankciách tu tpo blondaté čudo vraví,,,?,,
šak europske sankcie nie,,,?,,,
Darmo,,blondýna,,,,,,
Bobor
Neviem čo si chceš tymi číslami dokázať,,,
Prosím odpočítaj si od toho GDP 26.000 zhruba.70% a to bude slovenský priemer,,
Keby si bol slimál napíšem = vylez z ulity do reality
ok nič som nenapísal,,
Aj moj kamoš sa po 5 rokoch vracal z Írska a potom sa ma pýtal čo tu máme za buzíkov a ako sa to tu zmenilo že meter za hranicami v Šahách ho hned zastavili bezdovodne,a to jazdil po Anglicku a.Írsku 5 rokov nikdy ho nezastavili len koli cestnej kontrole auta,
Prečo by táral nezmysly,,,??
spýtam sa Ťa
Koľkokrát za život ťa zastavili policajti u nás a kolkokrát v zahraničí,,,?,,
A u nás kolkokrát len tak bezdovodne,,,?,,,
Osobné skusenosti s policajtmi potom čo som si prečítal Vaše príspevky,
Stalo sa mi viac krát že som nemal všetky doklady v poriadku,alebo dokonca papiere z iného auta ked.som si nechal v druhom doma a nechtiac vymenil,
Vtipy o východniaroch su vo veľkom,ale na východe boli vždy ku mne slušní,Košice,Prešov,Trebišov,Michalovce,Vran ov,Poprad,nikdy žiadna buzerácia,
Stred tiež v pohode,
Ale neviem čím to je,čím viac som išiel smerom na západ tým boli arogantnejší a to jazdím 30 rokov,v Čechách podobne,Morava,sever a juh Čiech ok a okolo velkých miest arogancia a drzé správanie,,
Bolo by sa zamyslieť nechať cirkulovať pokicajtov po celom štáte nie na jednom mieste,skor by sa vyselektovali tupejší medzi tupcami,
Tatko
Lenže trocha rozlišuj,,
Ja mám skoro 2 metre a 120 kg,,tam boli dve gorili o niečo menšie odomna,ide o princíp ked ste dvaja chlapi ako slony tak sa nebudete chovať ako hovadá k 50 kg ženskej,aj ked mala možno zlý den a nesprávala sa najlepšie,všetko je o výchove a slušnosti,
Ja som zákon tak si ho viem uplatniť bez toho že niekomu otrieskam hlavu o stenu,
Ked na mna vybehne indían so sekerou tak ho príslušne zložím ale nezamienam si násile a utok so zbranou,
Niekomu Boh nadelil rozumu
No a tí zvyšní skončili u polícii,,
Čo viac k tomu,,,,?,,v normálnom štate kde nepatríme ,by mali sekundovu vypoved aj so šéfom,,,policajt je obrazom štátnej moci,
Dakujem za takuto moc,zažil som na vlastnej koži,tiež mi chceli nasadiť putá,,,zostalo len pri ich chcení,,dostali rozum ked ležali na zemi,,,priateľka to má nahrané,,šefstvo stichlo,pomýlili si EČ,mojho auta.
Nedávam na takéto testy,,každý vodič najlepšie vie čo mu sadne na auto,pretože je veľký rozdiel mať zimáky na rovine a tie isté v kopcoch stredkého Slovenska,drapáky na diaľnici síce trasu a bez snehu sa opotrebuju skor ale v kopcoch máte istotu že nezastanete v kolone s inými autami za kamionom čo bezmocne preklzuju na mieste,
Hej videl som to včera v správach,ešteže jej neotrieskali hlavu o kapotu,,
Ved je to strašná kriminálnička,nemala prepísanu farbu na aute v techničáku a nálepku STK
Takýchto treba strieľať rovno,a takých čo prepadávaju pancierové autá treba posadiť do parlamentu,,
Vivat.demokracia,,,
Byť vo vláde do sekundy su tí dvaja aj zo šéfstvom prepustení na ulici
to že tam bolo práve Sučko je už konšpirácia novinárov,
Pretože z radarovej stopy ktoru maju k dispozícii ruski dispečeri v Rostove su badateľné akurát niekoľkosekundové stopy po 2 Lietadlách ktoré sa rýchlo objavili pri civilovi a zmizli,
Pri tom všetkom možme konšpirovať že to mohol byť tiež tandem SU a MIG,
Vtedy by nebol žiadny problém z dostupom a zistrelpm,MiG má tiež 30mm kanony a do 11 km sa dostane za pár sekund a vypáli a zmizne,
Kedže čakám protireakciu a nemám tu čas vysedávať teraz cez den tak to zhrniem,
Keby tu bolá taká uroven ako ukazuju tabuľky tak každá rodina na.Slovensku má minimálne 1 nové auto zo Žiliny podľa počtu vyrobených kusov,
Akosi ich po cestách aj vidno ale ked len spočítam hodinový priemer na okreskách tak s veľkou prevahou akosi prevládaju 45 ročné škodovky,lady,30 ročné renaulty,25 ročné oply,pegueoty,15ročné golfy,
To je prevaha,,asi ich po tom šrotovacom období znovu poskladali,vdaka vysokej životnej urovni na Slovensku a zahraničiari to prezentuju ze sme bohatý národ ked živíme toľko veteránov,,,,
Odporúčame