Fajn ideme na burzu licitovať,,,
Záhradka má umna 20 ha,pody kde už vysadzam chmel,,,očakávam ťa na zbere,,s ponukou,,,Dddd.....
Fajn ideme na burzu licitovať,,,
Záhradka má umna 20 ha,pody kde už vysadzam chmel,,,očakávam ťa na zbere,,s ponukou,,,Dddd.....
Ešteže máme fajn babizne a ich aktíva na ktoré sa oplatí čumieť,,,,,,Dddd.....
Ved takýmito fašírkami nás nekrmili ani za socíku a to sa im kadečo zadarilo,ale oproti týmto číselným odborníkom boli amatéri,
Správne si tam dal,ešte čo je aktívum,,,?,,ked mi firma za robotu dlhuje 10,000?,,,ja behám ako idiot po policajtoch sudoch,čakať nemožem tak vezmem predražený uver aby som vyplatil ľudí,ale mne od iných firiem nabiehaju penále atd a sme v kruhu,potom ked po dlhoooom čase niekto zaplatí máš keš polovičnu sumu,,presne podľa tabuliek,,a len čo ich vyplatíš si už v mínuse,,,
Vivat debilistan,,,
Nádherné čísla od skupiny ktorá použije všetky možné kľučky ked má hradiť škody aby sa z toho vyzula,čísla,čísla,
Kde dali čísla koľko slovákov má exekucie,,?,,,koľko má nadpriemerné príjmy..?,,, koľko len vlani muselo malých živnostníkov vyhlásiť bankrot,,,?,,,platy a ceny u nás..to nesedí do tabuliek,hlavne že je tu fajn tabuľkovo,,z tabuliek sa nikomu lepšie nežije ked nie je pri koryte,
Dobre hodím pár otázok,,možno v normálnom štáte to pojde ale unás,,?,,
1 = prísť spísať papiere uzavrieť poistku,vyplniť tlačivo zaplatiť na pošte overiť že to bolo uhradené,
2 = Ísť pre auto,
3 = Nedajbože zrážka do zverou,havárka,porucha,,,,?,,inde su na to poisťovne u nás problémy,,
4 = Vrátenie auta a obhliadka,škody,tukance,,,,
Bla bla bla,,,,
Pred pol rokom som písal o Rusko Čínskych vojnách,
Najdi si Rusko Čínske konflikty.Sibír a state z Brnenskej univerzity,
Tam je to rozpísané podrobne,
S dostojníkom čo tam velil sa stretávam doteraz,
Zlý nadpis
UsA= sankcie voči Rusku budu,kým nám neodovzdá celé nerastné bohatstvo zeme,
O lc som písal ale neprešlo mi to,boli tam ludia čo boli vybraní spomedzi všetkých vo svete a boli medzi 50 timi naj v Geneve ako extra trieda,
Nešlo o peniaze ale vedenie nemocnice cez politiku preto odišli,odstavili ich od praxe a operácii,,
Vadilo niekomu že ako lekári,vedci sa zučastnuju nedeľných bohoslužieb,,v nie tom správnom kostole,
A to je sučastnosť nie socik režim,
,,,noooo ale bacha mám ešte ten zo zeleným obrazom ťažký ako krava a je vynikajuci tak bacha,,,
Roztlka orechy jedna radosť,,,síce už len orechy ale je,,,,,xi,,,xi,,,+,
Článok hodný narušenej osobnosti,
Iba jeden sovietsky prístroj,,
A nové ruské zariadenia,,,
Tých novinároch kde vyrábaju v nejakom osobitnom ustave..?,,,
Čo bolo zlé na starých ruských,,,?,,no nič iba to že boli sovietske,,,a teraz tam maju už len ruské,,,
Inak pán novinár keby tu bol normálny štát tak už atomka beži 15: rokov,,,vtedy mala byť dokončená,
Takže sa treba opýtať čo robila demokracia 25 rokov okrem rozkrádačiek,,,
No Lučenec je kapitola sama o sebe,,ved preto odtiaľ všetci odbornici čo mali ľudskosť a vedeli sa správať odišli a otvorili si vlastné malé nemocničky,su to priatelia ale zostali ludmi stále,neuprednostnuju kamarátov a robia profesionálne,ked si chcem pokecať po dlhej dobe povedia mi končíme o 14 a budeme mať hodinu pauzu vtedy dojdi,,
A to že nerobia protekčne a ku každemu pristupuju osobitne z nich robí nielen lekárov ale aj ľudí,Do nemocnice už roky ani nemám dovod chodiť ako tam nie su,stačilo mi ked ma na vrátnici buzeruje strážnik ktorý si myslí že je riaditeľ mesta,takže LC a nemocnica End,
Nielen zdravitníctvo,,
Ľudskosť,solidarita,ochota,oby čajná pomoc starším ľudom ucta k človeku,hodnotám,charakter,pokora,
Z tohto všetkého sa mladí smeju a nevedia.ani čo to je,
Ja som bol k tomu vedení,moju dceru k tomu vediem a nezáleží mi čo je písané v osnovách štátu,
Minule som vyhodil doslova 4 pubertiakov ked sa bavili v autobuse sedeli a okolo stáli staršie ženy uťahané z práce,ked sa pozreli a že ma zažaluju tak som im s kludom povedal,
Detičky my keby sme cestou zo škoky nepustili sadnut starších ľudí tak nas šofér vyrazí za jazdy z autobusu,takže čušte a učte sa zdvorilosti,lebo možte ešte dostať cez hubu ak Vám bolo málo,
Tamaron = vezmi do uvahy fakt že vtedy to bolo iné,nebol taký pohyb ludí ako teraz,lietadlá,vkaky,prejdeš za den zemegulu a ak si nakazený roznesieš to všade,keby teraz začala Španielska chrípka pri tom enormnom množstve ľudí by to boli stámiliony mrtvych ak nie miliarda za pár dní,
To isté ílatí o každej nákaze,ostali by len izolované oblasti kam by si cudzincov nepustili,
Čierny mor stredovek = 50:% redukcia Europy,živej sily,
Ale áno všimol som si a nielen román,aj veľa filmov,,,
No začínaju globálne zmeny žeby NWO,,,?,,,
Aaale noo náhodou moletka ked to nie je prehnané je oveľa rozumnejšií a príjemnejšií tvor ako modne kostitrasové manekýnkyn ktoré potom iba po večeroch počuvam po barákoch ako bliakaju hystericky po deckách,chlapovi a všetkom čo im nesedí,,
Moletka ked jej kiečo nesedí sa nerozčuluje,usmeje a ked dotyčný nepochopí jednu mu zasadí a je klud,
Suhlas,totálna vojna to bude,,len nie proti rusom
Aby niekto nebol v EU ešte velmi prekvapený,,
A k tomu zarátať virus okolo Eboly to len začnu tance v EU,,
Když blbí lidi sdílejí moc a vyletí vysoko načeš kašlou na lidi padnou na hubu velmi rychle a bolestive,
Všetci sa správaju trhovo a obchodne,,
Ked si takto nasier,,,a,,m,,e rusov ľahko možu navyšovať ceny,
Nepáči sa Vám,,?,,nakupujte inde,,,
Ja som vlastnik komodity čo potrebujete JA si určím cenu nie Vy mne,,
Iba blbí ludia uveria že na vine su rusi ak k niečomu príde,
Vždy svoje záväzky plnili,,,tomu sa vraví biznis nie krádež made in UA,,
Inak tá veta že Rusko skolabuje bola fakt dobrá,
Je pravda že doteraz z toho mali veľký príjem,ale ako vieme ešte žiadny štát na enbargo neskolaboval,a to dusia Cubu cez 50 rokov,Irak,Iran a štáty čo nelezu do análtubusu usa tiež vydržali,
Treba si predstaviť že rusi su schopní zmeniť steatégiu dodávok,zameraju sa iné komodity, tých maju neurekom pokiaľ dotiahnu tury do Číny Indie,Vietnamu a Japonska,tiež netreba zabudať že im patrí celé nerastné bohatsvo Korei,
Podledný rok zdvojnásobili ťažbu zlata a 3 x viac diamantov,plus uránová ruda,a hlavne komponenty pre vesmírne rakety,bez ruských zliatin a titánu hore nič nevyletí,
Embargo,,,?,,no dobre navýšime ceny týchto komodít,,nechcete,,?,,dobre ,,možte hľadať celé roky po zemi nové náleziská pre elektropriemysel a výrobu zliatin,ocel,atd
Kým by Rusko padlo by sme už ani nevedeli že nejaká EU USA bola,
RUSKO by vrazilo na udržanie štátu rezervy a tých maju tolko že by vydržali kým by sme nepadli na hubu alebo nedostali rozum,,
Odborníci jedia z ruk tých čo to riadia,,,
Takže ked im to bude vyhovovať stane sa ich prianie,,
Odporúčame