Zabudni na komunikáciu,,
Už je fuč,,nikdy nebola,,
J-man ty si zázračný človek ked ťa minie výstrel z brokovnice,,,
To je prípad výbuchu rakety,vieš koľko tisic ulomkov tam lietalo,,,?,,
No ale Terminátor si ju máhol nasadiť len načo,,,?,,,
J-man toto je dobrééé dávno som scifi nečítal,,
Raketa jasne,,,
ved sme vtedy popísali o tom dobre že nie celé noci,,,
Pre uderku to vždy bude raketa a rusi alebo po novom utečenci,,
Fotky tam jasne ukazovali diery po guľkách,
Pri rakete by bolo za sekundu a dranc nikto by nestihol ani kýchnuť,
tak ti to objasním potom su na Ukrajine aj vojaci,
Poľska,Usa,Česka,Slovenska,Srbska,Talia nska,Madarska,Nemecka,atd,,,
Pochopil,,,?,,
Či repete...?,,,,
Ja sa chcem len spýtať,
...aký imidž má vlastne Slovensko vo svete,,,?,,,ako ho moze niekto pokaziť ked je uz uppne dos,,,r,,,a,,t,,,é,,,,,?,,/
Oléééé vraj z Norska,,Ddddd,,,,,
Sa zobud,tí maju čo robiť aby dodali doterajším odberateľom ked im klesáju ťažby,,,
dusor = načo ti je tá dlhá rura od ksichtu,tam si už teraz uskladnuj na zimu,,,,,,
Darmo je nás veľa,lábáky makaju,treba nas preriediť,,,,
Jasne že V4 už nemá význam,,3 štáty držia rovnaký postoj k Rusku,,,
Preto už dávno malo ísť Poľsko do r,,,,,i,,,,t,,,,i,,,,
asi pred 5 dnami som dával ako vezu ťažku techniku NATO do Polska a Pobaltia,
Ako vidno Shark a spol ma posluchli a išli pomáhať vykladať z vagonov,,,,,,Dddd.....
A teraz sa čo ako,,,?,,pokakáme,,,,?,,,
alebo Poľsko nedodá daždovu vodu do Ruska,,,?,,,
Nádhera,pekný stroj,,už sa teším ako nám budu padat na gebule,ak sa to presadí,nestačia havárky na ceste ešte aj vo vzduchu,
Presne tak Chruščov aká ožratý Jelcin ťo isté,v rámci jedného štátu vtedy ZSSR nemohol nikomu nič darovať,všetko to bolo jednotné uzemie,,,
Apropo ťo isté akoby teraz Zlín nariekal že predtým sa volali Gottwaldov,,a predtým,a,,,,,,blabla,,,
Ešte stále živia tieto bludy,,,?,,
1 = Rusko nemá spor z EU ani Ukrajinou,= ak si trolkovia nevšimli aj v obchode za chlieb treba zaplatiť,,
Dodám ti tovar,nezaplatíš..?,,no tak uberiem,,stále neplatíš,,,?,,zastavíl dodávky,,hotovo = trh,,,
2= Rusko nie je na vine že su EU tupci somári a dááávno mohli mať potiahnuté 3 vetvy juhom mimo Ukrajiny,
3= Nahradiť Ruské suroviny ,,?,,= áno autori sci fi sedia v parlamente,na Kanarskych ostrovoch a juhu EU ich až tak nepotrebuju,tam nevedia čo je dlhá zima,
4 = Plyn z USA a arabských štátov,,?,,,Dobšinského rozprávky,
5 = Norsky plyn,,,?,,3 rok po sebe im klesa ťažba,,
6= Klasický reverz v myslení = sekery,píly,stromy,uhlie,
V parlamente by som kuril maštalným hnojom a močovkou,,,
Takže aký to bude utvar,,,?,,
Stará Perzská ríša,,,?,,,Kalifat Xerxess ...?,,,či ako,,,?,,,
To nie je pocit ale fakt,skus si najsť rozhovor s kurdom na TA 3,dva dni dozadu,
Smolu bude mať Turecko,ked im to tam začnu ostreľovať,,,
Uvidíme čo nato NATO,,,
Ukrajina bankrot Putin
To máš pravdu shark,smeje sa už teraz spolu s Chinou,,
Tie miliardy v dlhopisoch a uveroch,,,čo im poskytli,,,už teraz patri Rusku a Chine 65% Ukrajiny,len o tom nevedia,
Kto sa zbavuje rublov,,,?,,,akí občania,,,?,,
ty asi nepozrieš nav RFtv a rozhovory na ulici žive vstupy,,
Nás ľudí sa to netýka,nemáme dovod meniť ked necestujeme,ceny v obchodoch zostali rovnaké len lux tovar a extra potraviny zdraželi,tie na bežnu spotrebu zostali také isté,len dovozca je iní z Azie,
Neviem o čom to je bežný slovák si tiež nekupuje la france žrádlo a krehety každý den za pár stovák,
Odporúčame