Rudi boli, su,,aj budu vždy spoľahlivý dodávateľ,,,
Ty trubka menej slopať po polnoci,
Rudi boli, su,,aj budu vždy spoľahlivý dodávateľ,,,
Ty trubka menej slopať po polnoci,
Nedostaneš sa do neba,podľa učenia Koránu,inak ked už historia,islam vychádza z podstaty jedného Boha ako kresťanstvo,ruku na srdce,kým ich Europa nezačala hovadiť križiackymi výpravami tak neboli nepriatelia,
Lenže vnucovať inému národu svoje veci a potom sa diviť čo sa robí ako odveta,tu je sučastnosť,
Neboli radikály pokým z nich druhá strana neurobila radikálov,,,
Každý sa ma hrajkať na svojom pieskovisku a nebabrať sa v susedovom,
dobre dam na dobru noc ako sa to vyriesi aj tie dlhy statu a vsetok bordel..
Vianocny prihovor
obcania mam pre Vas vynikajucu spravu..
zaistil som ze vsetky dlhy statu aj Vase osobne su vyrierese a zaplatene,mam to potvrdene na papieri...
huraaaa nech zije scient,,,
este taka malickost obcania,,,
ehm...
mame 48 hodin na opustenie republiky.....,
ako mozete kecat taketo hluopsti ked o tom viete velke gulove...
v momentalnej situacii by si s nimi uz neporadila ani cela Turecka armada a to je riadna sila v NATO,,
maju viac tankov a tazkej techniky ako Syrska a Iracka armada dokopy,su vycviceni maju koordinaciu a bombove nalety im trt uskodili.
Som zvedavy ako naplnite clanok 5 v zmluve NATO ked budu palit z tankov.hufnic a rakiet po tureckych mestach a ludoch...
a to bude co nevidiet,,
takuto armadu moze zastavit len armada viacnasobne silnejsia aj to pozemnou ofenzivou.len lietadielka stacit nebudu,
vyzbrojili ste Taliban podporujete bordel vo svete.chcete nanutit demokraciu statom kde vzdy boli zvyknuty na tvrdu ruku diktatu a fungovali,,,
rieste si to sami bez nas,,,
a ked budete zasa zhadzovat vojensku pomoc kurdom v meste tak zasa nezabudnite zhodit vsetko radikalom do puste,,maju malo zbrani a municie,,,tak im treba este pozhadzovat...
tupci...
nech sa paci pani kecali mozete nastupit do prveho radu ako ziarive hviezdy demokratickeho principu,.
nas ludi co chceme zit v pokoji do toho netahajte,,
teroristov a blaznov vyrobili usaci tym ze im zabijali humanitnymi bombami cele rodiny a teraz nariekaju...
rad Vam dam svoje stare vylozky a pribalim aj nepriestrelnu vestu.
isto Vam to pomoze ked dostanete supu z T 72 co sme im tam navozili..
to mi navodzuje paralelu s cestarmi..
kazdy rok sa vie ze pride zima..
ale kazdy rok su akosi zaskoceni ze uz prisla..
ked som o tom pisal v inom vlakne tak ma uderka s velenim shark a spol oznacila za....eee
proruskeho,,cerveneho,,,atd,,,
no mas to tu shark mozes debatovat so svojimi sukmenovcami,
mna vynechaj ked som blbec pre teba,,
Písal som dávná ale neprešlo mi to
Už od konca augusta pašuju na.UA aj virus aj vakcinu z Afriky,čo izolovali z tych čo prežili,
Priamo to mám od dostojnika čo robí na letisku,prevážaju krvé konzervy.aj protilátky,
Samozrejme že nás je veľa na Zemi,a čo je humanitné ,,,?,,no predsa akože prirodzená choroba ktorá neskosí len vyvolených,
Prave pred chvilou nové info = nanovo vypukol Margburský vírus podobný Ebole zatiaľ 80 Infikovaných,hranice Zaire a Konga a 10 nakazených v Nigérii,
No 12 Opíc ide,,fikcia bude realita,,čierny mor rozprávka oproti tomuto ked to prepukne,
Autá,,,???,
vyčkaj rok ,,potom ti ešte budu platiť tí čo sa ich budu potrebovať zbaviť ked ich tankovanie bude stáť 3 x tolko ako dnes,,,,
Shark = zbytočne reaguješ na proruského,ja som ja SLOVÁK A SLOVAN
Svoje debilné pripomienky.adresuj ctenej vlade tohto štátu,
To su ich slová zo Soboty nie moje,,
Trubka,,,
Vtedy som to potiahol 5 rokov a našetril,,
Neviem ako je to dnes matne si spominam že diety boli cca 24/26 korun za 2 dni,a.32/34 Korun za 3 dni,ked sa ratalo že sa auto odstavilo po polnoci druheho dna,,
Samozrejme že bolo preplatené ubytko a všetky veci podložené fakturou ,vždy mi dali 2 čisté orazené faktury keby sa stala na ceste porucha a nemám keš tak cez fakturu,3x som to potreboval,ked bola porucha,,
A perla
Ked som vozil výplaty sám z Centrály v Prahe tak žiadny pancier zbrane,obyčajná škodovka.s kufrikmi a vždy v pohode bez strachu,
Prečo to bolo niekedy jednoduchšie a ludskejšie ako dnes,,,??,,,
Nepísal som že som bol iba vodič,,bol som VS technik pri výrobe špecialnych komponentov tam som namiešal technologiu na celý týžden a kedže som bol slobodný tak som ukecal riadieľa a dal mi aj druhu robotu vodiča,a zbavil som sa uveru pritom videl svet a.aj sa naučil kadečo,
už som to písal,nase,,r,,,t,,e,,, medveda a odstaví zajacom rury za učelom udržby a technických nedostatkov,
A to budeme mať zato že uvaľujeme sankcie za vymyslené veci,,,lebo usa,,,,,
Najprv sa hulákalo že zbrane,potom dobre že nie celá ruská armija,,,a nakoniec zostrel lietadla,,
Vysledok = dokazy 0
Následok pre EU = Majte nas radi adios plyn,,,,
Keby.aj nezmenili je to jedno,nikto nevie či tam bolo iba Su alebo či aj nie Mig na čo sa zabuda,,
Pri dostrele lietadlového kanona tie 2 km nehraju ulohu,
Jasne tomu uverí len shark,,
Len tak sa premávať s celou protilietadlovou kolonou čo je veľká ako karavána kamionov,,po uzemi velkom ako Slovensko,,
A ani jeden satelit si ma nevšimne,,,,
Musia mať riadne tunely pod zemou kadiaľ jazdia,,,
Neviem či ste cez víkend postrehli krátku správu,
Minister zo Slovenska pojde do Bruselu rokovať o finančnej náhrade ktoru má Slovensko ohladne výpadku plynu a dodávok na Ukrajinu,
Tak o čom to je ,,,?,,,
kto muti vodu,,,,???,
To potom kto platí všetky tie objemy čo tlačíme nazad,,,???,!
Toto sa akosi nehodí dať na diskusiu,,,,
Ale robiť z národa ,národ idiotov sa im darí,,,
Veru budem zvedavý ako zareaguje NATO ked začnu utočiť na turecké mestá a páliť tam z tankov a hufnic,,,
Ak máte príjem ako EU papluhy v parlamente tak sa báť nemusíte,,,
No a ten zvyšok 95 % chudoby to vyžerie zasa,,,zvýší sa im životná uroven priamo umerne zo zvýšujucimi sa cenami surovín i cenami postupne všetkého,,,,
Neviete či v Kremnici zostali stroje a raznice zo starou menou,,,,?,,bolo by popremýšľať či to neobnoviť,,,
Tamaron = lenže problém je v tom že Rusko nás navydiera s plynom,za 25 rokov a aj predtým vzdy plnilo dané zmluvy a dodali stále,
Nezačali ani so sankciami,celá vec ohľadne plynu a otázky maju smerovať do mesta s názvom Kyjev,,
Zajac dovtedy bude nasie,,r,, Medveda
Kým si ten nezmyslí urobiť reviziu jeho potrubia a potom bude sranda,,,
Odporúčame