Paríž ukázal nové autá dôležité pre Slovensko
za 11 rokov 120 tisic,,,,no,,..
neuraz sa ale to su auta s akurat zabehnutym motorom..nic proti,,
,me sa smiali ze vzdy som dodral auta kym neskapal motor,nemal som dovod menit ked motoricky frcalo,,,
no ale 120 tisic som mal tak do neceleho roka,,,ruske a nemecke vozy mi stabilne odjazdili 450 tisic a potom isli do srotu.
k teme.
o auta sa zacnem zasa zaujimat ked budu lietat ,,,vazne,,,nie tak davno som to skusil vlakom po rokoch,,
a - velmi silny dobry pocit,bez stresu,v klude precitat co treba,pohodlie,teplo,ziadne stresy kedy niekto dupne na brzdy alebo ma navstivi cez kufor,,
hlasenie o kazdej stanici,casu atd,
a cas - celkovy ovela lepsi ako autom ked zaratate kolko este bludite po mreste kym zaparkujete,
o cene ani nehovoriac,,