Bodaj by nemlčali,vieš kolko bude trvať kým povyberaju všetky strely čo zasiahli lietadlo,aj ľudí vo vnutri,,,?,,potom užvatlaju rozprávku,,,
Bodaj by nemlčali,vieš kolko bude trvať kým povyberaju všetky strely čo zasiahli lietadlo,aj ľudí vo vnutri,,,?,,potom užvatlaju rozprávku,,,
Mr,Nobody= hehehe,,,,to bol dobrý prejav,,pripomína mi zo niečo,,,už roky som bol na ako veduci v uplne inom podniku a riaditeľ zo starého ma osobne prišiel prosiť aj zo zoznamom vecí ktoré nutne potrebuju k dalšej výrobe inak zastane výroba a nevedia ich zohnať,,,,,
Dosť divne som sa nanho pozeral a spýtal sa = a to ste čo tam vychovali a robili tie 2 roky,,,?,,,,
No tak dávaj auto a idem Vám to pozhánať,,,,
Žasnem čo všetko sa dnes nedá,,,,,,,
Bez komentára UAtv teraz,
1=Mariupol,buldozeri okolo mesta vyhrnaju protitankové zákopy,pomáhaju im bielorusi,,,/to su traktory pre mladých,nech to zasa nedomrvia,s radlicou vpredu a bagrom vzadu/,,,,
2=Lugansk,kolony tankov a OT interpretované ako ruská obnená kolona,aj ked to boli povstalci lebo bolo vidno vlajky Novorussii na vežiach,
3=V okolí Luganska ešte pobehuju UA gardy,, cca 30km perimeter,,zo záberov v tv bolo dosť divné že používaju M16,,,to nie je bežná výzbroj UA,,,alebo už áno,,?,,
4=ak tv nekecali tak do Azovského mora maju v najbližších hodinách priplávať 4 vojnové lode amerického námorníctva,1 torpédoborec,2 Fregaty,1Výsadková,podporené leteckými silami z Rumunska,
Tak toto je pravda bývalí poradcovia USA prezidentov pred rokom 1990 sa vyjadrili,že ak by sa takto niekedy boli oni a hlavy štátov nediplomaticky ,neprofesionálne a doslova arogantne vyjadrovali na adresu ZSSR tak už tu nie sme,,
Tiež vyjadrili názor že takíto diletanti ešte nikdy neboli vo vedení štátov ako su teraz,
Myslíš že sa dožijeme konca pri týchto ehm,hoviadkach tiež božích,,,,?,,,
Dusor = pri delostreleckej je najmenej mrtvych,,,,,ty si videl niekedy naživo mimo pc čo urobí dopad takého projektilu,,,?,,,ako možeš potiť takéto voloviny,,,,?,
Chudák minister UA v Tv teraz = už premenoval opolčencov na partizánov operujucich v tyle UA okolo Slavianska,,,,
Podša toho fo zsjtra večera už budu okolo Kyjeva,,,
A zasa agitka na nábor Ua vojskov v tv,,,,
Prosím vás neexistuje nejaký opustený ostrov kde by sa dali izolovať všetci politickí blázni za toto všetko čo vyvolali...?,,,aj tí čo držali hubu,,,,,?,,,
Idu dalšie info na tv tv kuknem,
Inak Kolomojského tv už nie je je iná s iným názvom aj majiteľom,,,,
Dusor ked budeš stáť oproti rakete z Uragánu už nebudeš pochybovať,,,
Nie je rodený moskovčan ani plukovník,,nečítaj wiki kazí mozog,,,
Je narodený vo Vladimire za Moskvou,,aje len major v zálohe,,
Dusor ani ja nie som rus ale preventívne som nechal už teraz otvorenu bránu od východu aby mi ju T nezrolovalo ked neubrzdí v Kyjeve,,,
A personál nemocnice z Charkova kam už nemali kde dávať mrtvych UA mal príkaz písať sms rodine kým fungovali mobily vojakov že všetko je v poriadku,,,
Teraz UAtv zrazu menia vysielania a.vedu besedy len akosi ťažko vedia vysvetliť prečo pol roka to neboli teroristi ale vlastní ľudia ktorých zabíjala garda UA,,,
Je to príšerné masírovanie mozgov čo tam bolo,hlavne že odborníci čo vedia 3 ruské slová tu budu za odborníkov,
Tie čísla sme sem dávali priebežne,,lenže manuál jednoducho niekoho nepustí priznať pravdu,,
Tečaz na RFtv rusko vyslalo na Donecké letisko špeciál ČK RFa odviezlo 14 ťažko ranených ukrainských vojakov do nemocnice v Rostovskej oblasti,,odlietali s nimi aj 2 ja UA kekári,,,,
Hlavne že stále tí zlí rusi ,,,,že,,,?,,,
po vykládke sa vrátia pre dalších pokým je ešte jedna runway nepoškodená,
Vyjednávať síce može chcieť len sami zdá že podmienky si diktuje víťazná strana,,,čo sa ale o Kyjeve povedať neda,,,,,mali jednať dávno vtedy boli geroji,,,,,,teraz su len,,,,,,
Stále nechápem čo s tým všetkým má spoločné Rusko,,,,?,,,,
Ako ten vtip,,
Pýtaju sa ukrainského ministra
Aké máte vojenské straty,,,?,,
,,,a vyberie 500 stranovu knihu,,
Potom sa obrátia na rusa ,,,,a Vy aké,,,,?,,,
,,,a rus,,,my,,,,?,,,Ved my sme ešte ani nezačali,,,,
Sledujem to dlho ale stále akosi nechápem jednu vec,,,
Čo s tým všetkým má spoločné Rusko,,,,?,,,
Arabskí fanatici chcu rozputať bordel voči Rusku na Kaukaze,,,,,to znamená že konečne sa aj Kadyrov dočká a bude ich hnať až niekde do mora,,,ani nemusí ka Ukrainu,,,zakotvia niekde na pláži,,
52 rokov tam malo byť,už ani klávesnica.nechce tie voloviny písať,
Idu dobré hlášky= takýchto dementov ešte štáty nemali vo vedení,ani poradcov,
Poradca USA ak NATO neurobí nič rusi to budu chápať ako slabosť,,ak niečo urobíme musíme rátať s tým že rusi nám to vrátia,,/uplný skvost/,,
Mám 52 rákov ale zmena na Ukraine nastane až vtedy ked sa zmení vedenie v Moskve,dufam že sa toho ešte dožijem,lebo pokým tam bude Putin sme proti Rusku bezmocní ale naplno aj tak budeme stát za našimi členmii v pobaltských štátoch,,,,
No a ja dodám,,
Takýchto debilov len k muru,,,,,,
Dusor = pri dalších sankciách budu od radosti jasať v zime slovenskí hotelieri,, hromadne možu páliť hotely ked už drevo v Tatrách nemaju a rusaci sa im na ich Tatry akurát tak vyse,,,,,a plyn nebude,,
Menej huliť viac vzdelávať,tráva ti škodí,ubera mozgové bunky,,,
Pozri si pol roka dozadu investičné zámery Číny na Kryme,,,to by som bral aj u nás,,komplexom menejcennosti budu trpieť tí čo budu slintať a kukať z uzemia UA,,
Odporúčame