Dnešnú situáciu možno chápať ako píšeš.
Na druhej strane tu máme jedno pravidlo, ktoré podľa mňa platí a to: veci sa dejú najlepšie ako môžu vzhľadom na morálku všetkých zúčastnených. Problém teda nie je v politikoch, tí sú skôr obeťou, pretože to my sme určujúca sila, ktorej morálka rozhoduje. My im len umožňujeme, aby sa chovali, tak ako sa chovajú, pretože časť ľudí by sa chovala tak isto, len k tomu nemá príležitosť. Riešenie tejto situácie je teda cez duchovné teda aj morálne povznesenie rozhodujúcej časti ľudstva. Každý v tom môže urobiť maximum a to zmeniť seba. Vždy to začína a končí na rovnakom mieste - u nás samých.
Čakanie na to, že to niekto za nás vyrieši je vždy návod od temných síl, bez rozhodujúcej práce nás samých to nepôjde.


