Stvorenie obviňuje neveriacich!
Čo je falošné náboženstvo? To, ktoré ťa neprivádza k poznaniu Boha, k Bohu. Akým spôsobom môžeš poznať Boha? Tak, že poznáš seba, svoju podstatu - tá je totiž božská. Podľa tohto je falošné náboženstvo aj kresťanstvo, pretože hľadá Boha mimo seba, kde je veľmi ťažké, až nemožné ho nájsť.
Ježiš učil svojich učeníkov, ale my už sa nedozvieme okrem pár črepiniek(láska) čo bolo podstatou jeho učenia.
Ľudstvo podlieha mnohým vplyvom(je programované) tak, aby sa neprebudilo a podlieha tomu. Musíme si však uvedomiť, že my sme stvorenie, ak nás teda niekto obviňuje sme to spravidla my sami.