Pred touto civilizáciou tu na Zemi vraj bolo sedem civilizácií. Niektoré sú známe ako napr. Atlantída, Lumania. Takže s prižmúrením všetkých 5 očí by sme mohli súhlasiť s tým, že nejaký Adam bol predok časti ľudí v začiatkoch našej civilizácie. Zrejme bol výnimočný muž, keďže vedel písať. Je známe, že židia pre našu civilizáciu priniesli ideu jedného Boha. V dnešných časoch je už táto idea prekonaná v tom zmysle, že Boh je síce jeden ale nie je to osoba a je súčasťou všetkých bytostí. Teda všetky bytosti sú božie deti. To je smer, ktorým by sa táto civilizácia mala uberať ak chce prežiť...


