Vykladáš mi tu o plánoch stvoriteľa a pritom nemáš ani páry či existuje(ibaže by si si to prečítal v knihe starej niekoľko tisíc rokov). To má akú hodnotu tvoje tvrdenie?
Zamyslel si sa už nad tým, že toto je svet duality(tak ho chápe naša myseľ) a teda kladný princíp musí mať vždy aj ten záporný(Jehova a satan).
Jedna vec je zaujímavá na zamyslenie ako to, že satan a jeho prisluhovači dokážu s človekom hovoriť priamo a Boh na to vždy potrebuje proroka alebo nejakého vykladača jeho zámerov?


