a ty, ktori z neho vychadzaju, maju lukrativne svajciarske dochodky :-)
tak to ma byt
a ty, ktori z neho vychadzaju, maju lukrativne svajciarske dochodky :-)
tak to ma byt
nema
rakuske Horalky nestoja za nic, o treske ani nehovorim
chces si nechat doma postavit reaktor? :-)
web hovori:
The supplier consortium companies, AREVA GmbH, AREVA NP SAS and Siemens AG,
Ano, to je - ked budes nejaky cas poctivo studovat, aj ty ju raz zvladnes.
pred rokmi, ked sa Liska tvaril, ze chce stavat v Ruzinove velkolepe obchodne stredisko, posielal spravy s tlacovym hovorcom s menom Milo Minderbinder
kto cital Hlavu XXII. ten vie o co ide, kto necital, nech si to precita
toto nie je ziadna firma, co ma nieco so zeleznicou to je len prudič mr. Liska,. V Ruzinove kupil stary obchodny dom s pozemkom, dostal ho do stavu katastrofy, vodil za nos cele ruzinovske vedenie, zlikvidoval miestne namestie, roky ignoroval pokuty a nakoniec - konecne - sa to podarilo vyrvat z jeho ruk a snad sa to niekam pohne
toto je jednoducho hra tohto pana, ktora nema nic s etikou, zeleznicou, vobec s nicim
odporucas necitat, co necitas?
:-D
tomu hovorim fundovany nazor
to je nejaky druh zvlastneho humoru? po tom, ako v istych mediach su uz davno kazdy den vynasane hrdelne rozsudky, toto je proti tomu cajicek
a este malickost, ak som len tak letmo pozrel do programov ci tez "superzlepenca", tak stratifikaciu v podobe a la Kalavska von nepustia
tuto hystericku atmosferu okolo tzv. "stratifikacie" nechapem
za a/ je to reforma na roky, takze par mesiacov nemoze hrat ziadnu ulohu
za b/ ak je to genialna reforma, nova vlada ju ma na stole a moze ju pustit, ak tam bude chciet nieco dopracovat, ma priestor
za c/ nie je vobec iste, ci m je na tuto reformu dostatok penazi, lebo bez penazi nieze sa situaci ZLEPSI, ale sa ZHORSI
ked sa Fico na TB pytal novinarky, viete, co je to stratifikacia, dokazala zo seba vyblekotat len nieco v style propagandistickeho sloganu "aby bolo lepsie zdravotnictvo" - a kedze media ovplyvnuju verejnu mienku, to je "zatraceně" malo
Vzhladom na to, ze nam niektore strany superzlepenca hovoria, ze mame drahe energie a ze oni energie zlacnia, tak by bolo nefer, keby zostavali ceny take vysoke aj po volbach
kedze ako uvadza SaS "Už teraz teda vieme, ako budeme môcť po voľbách podstatne znížiť cenu elektriny", tak urcite aj plyn poriadne zrubnu :-)
hmm, prdlacky...
ja som myslel, ze trdlacky... alebo hrdlacky...
zaujimavy a podnetny nazor...
euro k euru a par tisic dobrakov, ktori sa poskladaju na to, aby dostali domov na papieri hausnumera :-) dobry biznis plan
to by uz bol lespia vestica, ale zase ta by bola drahsia :-)
vonkoncom nie je podstatne, ze US zastavil tuto novelu zakona, lebo svoj ucel splnila
dokonca sa domnievam, ale je to moj konspirativny nazor, ze preto bolo zvolene cislo 50 dni, aby sa to jednoduchsie dalo zastavit
dnesna coalition moze byt spokojna - aj ked by to bolo, aj ked nie je
SPP predane nemcom a francuzom, nemci a francuzi to predali Cechom
trosku sa vrat do reality
no, v prvom rade nam polovicu zlatej kacky predal Ivan M. a ked si z nej nemecki a francuzski vlastnici utrhli pecienku, posunuli to dalej EPH nech si pochutna na kridelkach
zo styroch zamestnancov by mal tento stat zisk nie jednu miliardu, ale dve
no, niektorym ludom tu treba vysvetlovat, ze nieco ine je vyroba elektriny a nieco ine distribucia...
podstatna je ina vec, ze na dodrzanie klimatickych zavazkov budeme potrebovat este ovela viac penazi, inak sa gretchen a ursula nahnevaju
bonaparte, splietas nezmysly, kozu s vozou
toto sa tyka distribucie elektriny, nie vyroby elektriny
nikto nehovori, ze za vyuctovanie moze Miklos s Radicovou
bez privatizacie by si to vsak medzi sebou vybavili stat so statnymi firmami a nebolo by ziadne riziko odtekania penazi do zahranicia
toto je vyuctovanie nie pre majitelov OZE, ale pre tri byvale statne distribucne spolocnosti, ktore po privatizacii skoncili v zahranicnych rukach
taky miklosov ofajc
Odporúčame