Slováci dlhujú 320 miliónov za zelené energie, zrejme to zaplatí štát
URSO je sic nezavisly, ale statom zriadeny a sponzorovany organ
to znamena, ze cca o tri-styri mesiace aj nieco bude mat paky v rukach ina koalicia, nez je teraz, takze nam moze ukazat ako sa riadi stat nediletantsky a prevziat URSO aj cenotvorbu do svojich ruk
URSO postupuje podla zakona a uznava alebo neuznava naklady podla zakona - ak nie, su na to paragrafy a sudy
ak chceme mat zelenu energiu, a tato zelena energia ma svoje naklady, tak to niekto zaplatit musi - ako sa pise, bud spotrebitel alebo stat
vzhladom na to, ze v novej vlade budu zrejme zastancovia vyhlasenia klimatickej nudze, strana, ktora vo volebnom programe ma v plane zavadzat ekologicke dane, ako aj strana, ktora chce celu regulaciu zrusit, nerobim si iluzie, kto to zaplati v tom buducom volebnom obdobi
mimochodom, ked sme nechceli presuvat peniaze cez sukromne firmy, mala distribucia zostat v rukach statu, ktory by si tieto naklady nauctoval sam sebe