nie je mi celkom jasne, co vlastne SAV riesi u Blahu, ci obsah alebo formu
ak formu, tak sa nejako zvlast nelisi povedzme od Havranovych blogov, a pritom Havrana bez problemov akceptuje verejnopravna televizia
ak obsah, tak tu uz narazame na slobodu slova vyjadrit svoj nazor
ak riesi politiku, tak za a/ nicim sa pan Blaha nelisi od svojich politickych suputnikov za b/ institucia ako SAV by politizovat nemala, ak to chcu urobit jednotlive osoby za seba, nech sa paci

