dobry den, tu je slovenska futbalova reprezentacia
pred zapasom s Chorvatskom by sme chceli podpisat dohodu o neutoceni
mame sa zastavit, ci staci kurierom?
dobry den, tu je slovenska futbalova reprezentacia
pred zapasom s Chorvatskom by sme chceli podpisat dohodu o neutoceni
mame sa zastavit, ci staci kurierom?
je fascinujuce, ze uradnici NKU dokazu posudit take siroke spektrum problemov, ze by sa Chuck Norris hanbil, teraz su uz aj superodbornici na svetove trendy v urbanistike
ako som uz skor hovoril, my nepotrebuje vladu, parlament, ministerstva, staci partia z NKU, naco zivime tych ostatnych, ked NKU vsetko ovlada a vsetko vie?
plne socialisticky, zaviedol ho socialista Otto von Bismarck...
tak uz sa treba rozhodnut, za co je Fico zodpovedny - jedna cast tvojej socialnej bubliny totiz tvrdi, ze Fico DSSkam zabezpecil bezpracny zisk (pri indexovych fondoch)
zjednottte si, chlapci, svoje hejty
Este sa da stihnut nafutrovat rychlozalozeny Metropolitny institut svojimi kamaratmi.
A potom v konkurze vybrat na jeho celo Kosicana, ktory ma urcite hlboky a dlhorocny vztah k Bratislave, takze sa bude laskyplne venovat jeho rozvoju. Esteze sa nedohodli na peniazoch.
ako kedy, ako pre koho
po dvoch rokoch priprav su v hlavnej ulohe stetky a kyble
jasneze ma.
..Vallo zdôraznil, že dva roky pripravoval Plán Bratislava a dva roky budoval tím, s ktorým ho chce presadiť...
je zhovadilost, aby kvoli sluzbe, na ktoru ma v podstate narok ako rezident Petrzalky, si musi vytvarat dalsie mailove adresy
taky, maly priklad, trochu pritiahnuty za vlasy, to je ako keby si v tvojom pripade posta ku kazdej zasielke ziadala inu mailovu adresu
cele je to taka mala bublina - dajme bokom teraz technicke zalezitosti
to, co by podnikatelia robili, je trestny cin, cize stale nad vami visi riziko prezradenia a nikdy neviete, ci sa to na nejakom pitomom falosnom blocku neodhali
kazde nestandardne spravanie podnikatelskeho subjektu vyvola (alebo by malo vyvolat) pozornost danovakov
na to, aby ste vydali falosny blocek, nepotrebujete predsa emulovat datove ulozisko, to rovno mozete mat nepripojenu falosnu pokladnicu
a este by sa mal pridat Smer a SNS a Most a mame nieco, co sa v starom rezime volalo "jednotna kandidatka Narodneho frontu" :-D
nie, ako kompromis bude kazda piata elektricka zamrezovana
Matus vybral elektrickovy variant, ktory chce a nakreslil developer
a developer chce vozit ludi od svojho obchodu k svojmu obchodu, nejaky verejny zaujem je mu ukradnuty
ale moze rozdelit namestie pred SND, ako ma v oblube, a cast bude namestie Slovenske narodne, a druha, kde povedu kolaje a vedenie, zostane divadlom
cela tato šaškáda s tzv. neutocenim, ktore sa podpisuje...
ak nechcem, tak neutocim, nepotrebujem na to papier
nic nove, ked som si pozrel programy a tezy niektorych stran, tam tiez jedno popiera druhe
to, o com hovoris, je taky socialny inziniering, pri ktorom sa domnievas, ze ked v svidniku postavia bytovku, ze to nejako regionu pomoze - no nepomoze
pre zahranicneho investora je Chmelar a Kotleba jedna partia...
malo pravdepodobne v jednom i druhom pripade
taky Galko je balvan na krku, Kiska ho nepotrebuje
no, tato moznost tu je, aj vzhladom na to, ze pri prieskume medzi mladezou boli prave progresivci a kotlebovci preferovanou alternativou...
pre niekoho bohuzial, pre niekoho hura...
a kde sa zamestnaju? a kde sa byty postavia? rovnomerne po SVK, alebo vsetky v BA a okoli? a kto ich postavi, a kde ich postavi? a kto ho dostane a kto ho nedostane, ten byt, kto ich bude pridelovat? kto bude byty spravovat? na ako dlho budu v tych bytoch, do konca zivota?
a takychto otazok ti mozem postavit dalsich desat
az sa im podari urobit jeden dom so sto bytmi a s vyriesenymi tymito otazkami, potom nech si stavaju dalsie ciele
a obavam sa, ze aj to je na cele volebne obdobie
nikto nikoho neodsudzuje, ale toto su len slova, slova, slova, realne vladnutie je o niecom inom - a problem je v tom, ze ak sa dalsej garniture, co pride teraz, nepodari uspokojit ludi - a pride sklamanie - otvoria dvere dokoran harabinovi s kotlebom - ak ju uz nemaju otvprenu
po dalsie, tito ludia (Chmelar, Drucker, Kissova) pravdepodobne nebudu o nicom rozhodovat, co je ich zachrana, lebo inak by boli konfrontovani so svojim recami
vlada by si mala vytycit len zopar cielov, a na tych tvrdo cielene makat, a aj to je otazne, ci sa ich podari naplnit
co sa tyka korupcie, uz som to pisal, ak ma matovic pravdu a rocne sa rozkradnu tri miliardy eur, tak nemoze mat nova vlada problemy s nicim, ak si matovic vymysla, co je pravdepodobnejsie, tak aj bublina, ako je vsetko skorumpovane, moze rychlo splasnut a zostane len zla pachut
vol koho chces, ale pamataj, ze to, co ti hocikto slubi, vratane dnesnej koalicie, treba brat s velkou rezervou
horal, ale previs dochodcov bude pre demografiu narastat, aj keby sa mladi vracali a ludia budu odhadzat, ked bude medzi SVK a zostatkom sveta vyrazny platovy rozdiel
co sa tyka nakupu stihaciek, podla nasich zavazkov budeme musiet dat do armady podstatne viac, to bol len maly zaklad a Chmelar nic nepostavil a ani nepostavi, to len ustami maximalne
Odporúčame