uz som sa to pytal aj inde aj inokedy - maju peniaze na stratifikaciu?
uz som sa to pytal aj inde aj inokedy - maju peniaze na stratifikaciu?
kto prijme rozhodnutie, uz nebude mat zodpovednost
a kto bude mat zodpovednost, vsetky chyby zvali na toho, co prijal rozhodnutie
stratifikacia, teda, co pod nou predstavuju, je projekt na roky, styri mesiace nehraju ale absolutne nijaku ulohu
aky zmysel ma prijat tzv. stratifikaciu styri mesiace pred volbami?
ako ustavny zakon to prijat nechcu a kazdy zakon prijaty len obycajnou parlamentnou vacsinou, moze nova koalicia lahko zmenit
btw. uz sa nasli peniaze na stratifikaciu?
spravne, treba medzi zakladne ludske prava zaradit aj pravo na predvolebne prieskumy
toto pravo by malo byt mozne realizovat kazdy den a tym, ze nemam na stole kazdodennu predpoved, povazujem za hruby zasah do mojich prav
treba stanovit jednoznacnu povinnost dodavat denne prieskumy, v stanovenom rozsahu a case - ak to nie je schopny zabezpecit sukromny sektor, tak je potrebne zriadit urad, najlepsie nove Ministerstvo dennych prieskumov. Kym sa tento urad nezriadi, zatial je ho mozne docasne nahradit generatorom nahodnych cisiel...
kto by si chcel, parbleu, zavesit galka a rajtara na krk?
prave si popisal autonomne samoriadene auto :-) to je teraz trendy
v politike su moc a peniaze a preto bude pritahovat sociopatov a psychopatov vo vacsej miere ako nieco ine
pre bezneho cloveka, az opadne politicka pena po volbach, bude aj tak dolezite, ake zakony a real politika sa bude robit
takze tie debaty o lupezeni su len taky spestrenim, aby rec nestala
oh, dochodok, keby som take nieco mal... :-)
my tu musime aj robit, aby sme teba mohli zivit
meciarovo bacovanie bolo radovo v mensich sumach, ako sa bacuje teraz, v tom casae bola miliarda korun nepredstavitelna suma, dnes je milliarda eur bagatel
:-D
1. cize velduch Miklos, ktory ich predal a dostal prec zo slovenskych ruk je mnam a Fico je fuj, ze mal odniekial vypriadnut miliardy, ktore Miklos zasantrocil - vtipne. A s predkupnym pravom to nebolo take horuce, sam Kretinsky povedal, ze predkupne pravo, keby stat nesuhlasil s predajom, by mohol obist, len by to trvalo dlhsie. Holt, skvelo napisane zmluvy, tu o SPP nasli nakoniec zastrcenu v starej skrini
to je vato v oko
nuz ked nepotrebujeme, tak by to mali zabalit dnesni opozicni lidri - kompletne
si cesky nacionalista :-) len o desat rokov starsi
skutocne? len teraz plakali mesta, ked sa iba trochu zdvihla odpocitatelna danova polozka...
ale ved Fico je vraj zloduch, Miklos bol vraj velduch - a taktiez sa tam trtosil 10 rokov
samozrejme, velmi - po krachu Miklosovej reformy Minerva I. sa Minerva II. ani nerozbehla a minister Jurzyca bol snad jedinym ministrom sklostva, po ktorom v skolstve nezostala ani len stopa, ako keby tam ani nebol
ale tak jeden uspech maju, v matematike - dokazali skvele narabat s nulou - cez kolektivne vyjednavanie presadili odborari u Miklosa zvysenie platov o 0 percent
bez problemov
a tie cesty by boli prave pre vnukov a pravnukov
v roku 2010 prichadzajuca vlada zrusila PPP projekty, cize sposob stavby, akym sa stavia obchvat
dialnica do Kosic by uz 5 rokov fungovala, vratane tunela Visnove
socialisti.sk? neblazni
vies ako sa vola nasobne ego? Edo
lebo len o tom je ta strana
tak ako dnes Matovic kurizoval na TA3 Kotlebovi - tak to som este nevidel :-D
a veta Progresivci bačujú v meste zrazu dostava novy rozmer :-)
Odporúčame